Budapest Metropolitan University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BUDAPEŞTE OKUYAN NEDENLERİ

  • Macar yükseköğretim kurumlarında verilen lisans ve lisansüstü dereceleri bütün AB ülkelerinde tanınan
  • ekonomik yaşam maliyetleri - iyi değer için para
  • multi-kültürel şehir
  • güvenli bir ortam
  • Avrupa Birliği içinde serbest dolaşım
  • Kozmopolit bir yaşam tarzı ile birlikte Avrupa mirası
  • "Genç kalabalık Dünyanın en iyi kültür ve eğlence mekanları" - Lonely Planet

REKTÖR SİZLERİ BEKLİYOR

Biz yaratıcılık ilham alıyor. Yaratıcı eğitim sanatı Üniversitemizin temel değeridir. Bizim öğretim yöntemleri somutlaşan, bu yaklaşımımızın ve öğrencilerimizin tutum merkezi bir kavramdır. Yaratıcılık öğrencilerimizin gelecekteki başarısı için önünü Üniversitesi'nde, günlük hayatınızı düzenlemek güçtür. Biz teşvik edici bir ortam ve eşsiz fırsatlar geniş bir yelpazede faydalanmak ve yeni, yenilikçi çözümler arıyor pratikte kendi bilgi uygulamak için öğrencileri motive benzersiz bir atmosfer sunuyor. Bu ilham verici dünyası bugünün işgücü piyasasındaki en yakın beklenti ve geleceğin çok önemli bir konudur yaratıcı düşünme, anahtarını sunuyor.

ODTÜ'de diğer temel değer uygulaması ve hands-on deneyimi potansiyel yolları bir görünüm ile teorik bilgilerin iletilmesi programlarımız pratik doğasında yatmaktadır. Bunu göz önüne aldığımızda amaçla, bizim ana misyonumuz dil becerilerini, iletişim yeterliklerini geliştirmek ve her yarıyıl yoğun eğitim programları özel bir sistem tarafından desteklenen yaratıcı düşünmeyi geliştirmek için olduğunu.

Biz işgücü piyasasının katı standartlara göre başarı ve verimliliği ölçmek. Şirketler, toplum kurumları ve meslek örgütleri de çevremizde tüm paydaşlar ile bizim yakın işbirliği mükemmel performans için görünür bir potansiyele sahip işgücü piyasasının zorlukları karşılamak için hazırız sosyal sorumluluk, entelektüel mezunlarının sürekli akışını yetiştirmek için bize yol gösterir.

Budapeşte Metropolitan Üniversitesi son 11 yıl içinde Macar yüksek öğrenim sahnesinin bir parçası ve parsel haline gelmiştir. Öğrencilerin, eğitim yerleri ve kampüsleri sürekli artan sayıda ve programların çeşitli bir yelpazede ile bugün ODTÜ 8.000 hevesli gençlerin büyük bir öğrenci topluluğu ile iki kent, Budapeşte ve Hodmezovasarhely en büyük özel Üniversite Macaristan'da mevcut. ODTÜ iletişim, iş, turizm ve sanat alanındaki lisans programlarına inşa edilmiş iki meslek gramer okullar, çeşitli üst düzey mesleki eğitim, yüksek lisans programları ve lisansüstü uzmanlık eğitimi programları da karmaşık bir eğitim programı sunar. MET, açık ve keyifli atmosferi, sağlam temeller üzerine üstün altyapısı ile desteklenen performans ve rekabet üzerinde güçlü bir odaklanma ile karakterizedir.

Sürekli gelişim ve başarı azim ve sıkı çalışma gerektiren değerlerdir. Biz rekabet karşısında hazırız ve bizim öğrenciler davayı takip etmesini bekliyoruz. Eğer takımın bir üyesi olmak isterseniz, gemide bekliyoruz. Sadece çözünürlük ve bağlılık gerekir.

Biz aramızda bekliyoruz.

Dr habil. László Vass CSc

Budapeşte Büyükşehir Üniversitesi Rektörü

NEDEN BÜYÜKŞEHİR?

BİZ ABD PACE MAKER VE ÇALIŞMA İÇİN İLHAM BİR YER OLARAK OUT STANDI YAPMA, DÜŞÜNCE VE ULAŞMAK YENİ YOLLARI CREATE.

Gerçekçi fiyatlarla Mesleki bilgi!

Benzersiz kariyer seçenekleri: Bizim Macar mezunlarının% 87 üniversite yıllarında% 51 zaten mezuniyet, 3 ay içinde iş bulmak. 400'den fazla staj kaydetti şirketlerinde fırsatlar ve olasılık zaten süre üniversitede profesyonel topluluğuna katılmak için. ODTÜ'de atölye ve çalışma grupları sırasında, uygulamalı deneyim kazanmak için becerilerini geliştirmek ve takım çalışması zevk için fırsat var.

Tanınmış uzmanların personel: Ünlü akademisyenlerin yanı sıra, üst iş profesyonelleri de bizim anlatım ekibine işe alınırlar.

Kapsamlı uluslararası değişim programları yoluyla yabancı poz Avusturya, Belçika, Kanada, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer giderek artan sayıda ülkeler.

Canlı öğrenci yaşamı! Kayak kampları, geziler, turlar, pub turları, Öğrenci Birliği, fotoğraf kulübü ve diğer şaşırtıcı programları yükler tarafından düzenlenen partiler ...

Modern binalar, hoş bir atmosfer, up-to-dakikalık teknolojileri 400'den fazla bilgisayar istasyonları, dil laboratuarı, bir ses stüdyosu, bir radyo ve televizyon stüdyosu, akıllı tahtalar, multimedya kütüphane ve kampüsün tüm alanda ücretsiz WiFi erişimi.

Şehrin göbeğinde yeşil kuşak: Nagy Lajos Király Caddesi'nde kampüs ve bizim Egressy Yol kampüs yeşil banliyö atmosfer ana binanın Parkı hem çalışma ve dinlenme amaçlı sakin ve huzurlu bir ortam sağlar.

Yerinde okul kitapçı ve ücretsiz referans kitaplığı!

Kolay erişim! Tüm İmkanları ana ulaşım merkezlerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Macarca

Görmek MA\'ler » Görmek MSc\'ler » Görmek İşletme Yönetimi Lisans Eğitimleri » Görmek Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri » Görmek Lisanslar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Grafik Tasarım Ma

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Budapeşte

Bizimle birlikte, hayal ve yüksek standartlarda çalışmalarını oluşturabilir kendi alanında yaratıcı ve sanatsal anlayış, gerçek durumlara tepki verebilir grafik tasarımcı türü olabilir. [+]

Bizimle birlikte, hayal ve yüksek standartlarda çalışmalarını oluşturabilir kendi alanında yaratıcı ve sanatsal anlayış, gerçek durumlara tepki verebilir grafik tasarımcı türü olabilir.

Biz taze bir bakış açısı ile esnek bir program vardır; Bizim gücümüz açık fikirli olduğunu. Bizim tanınmış profesyonel, akademik öğretmenlerinin yardımıyla biz kendi bireysel stil bulmak için fırsat sağlayabilir. Bu derste pratik, fonksiyonel problem çözme becerileri tasarım odaklı gelişecek ve biz bir ekip olarak bireysel de sizin yenilikçi çözümler açılmak yardımcı olmak için çalışıyoruz. Biz yaratıcı çalışma bir ekip ortamında düşünme modern tasarım öğretim entegre kurslar yoluyla çözülmeye olabilir harika bir atmosfer sizi bekliyor. ... [-]


Iletişim Ve Medya çalışmaları Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Budapeşte

Başarılı bir profesyonel için bu esastır medya bilimleri başarılı bir profesyonel güçlü iletişim becerilerine sahip olmak önemli bir araçtır. İletişim programının Masters pratik, mesleki beceri ve yeterlikleri üzerinde güçlü bir odaklanma ile teorik bilgileri sunmaktadır. [+]

Başarılı bir profesyonel için bu esastır medya bilimleri başarılı bir profesyonel güçlü iletişim becerilerine sahip olmak önemli bir araçtır. İletişim programının Masters pratik, mesleki beceri ve yeterlikleri üzerinde güçlü bir odaklanma ile teorik bilgileri sunmaktadır.

Elbette eğitim programı güçlü medya odaklı sosyal ve davranış bilimleri ve kültürlerarası iletişimin mevcut konularda ayrıntılı bir topraklama dayalı olmasıdır. güncel sosyal ve iş gücü piyasası taleplerine uymak, ders konabilir yüksek standartta bir bilgi sunan iletişim teorisi, medya çalışmaları, sosyal bilimler, siyaset bilimi, sosyoloji, psikoloji ve sosyal bilimler alanında kültürel çalışmaların alanları entegre çeşitli alanlarda karlı ve pratik kullanım için.... [-]


Turizm Yönetimi Yüksek Lisans

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Budapeşte

Budapeşte Metropolitan Üniversitesi (ODTÜ), yerel güçlü olan turizm, küresel bir anlayış birleştiren yeni bir Turizm Yönetimi yüksek lisans programı başlatıyor. [+]

Budapeşte Metropolotan Üniversitesi (ODTÜ), yerel güçlü olan turizm, küresel bir anlayış birleştiren yeni bir Turizm Yönetimi yüksek lisans programı başlatıyor.

Yaratıcı eğitim sanatı Üniversitemizin temel değeridir.

Turizm İşletmeciliği programında yeni Yüksek Lisans gibi ODTÜ'nün ev şehrin bazı Gücünü ile turizm yönetimi ve iş geliştirme gibi evrensel disiplinleri bir araya getiriyor.

Budapeşte, termal kaplıca hedef ve şehir UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı tarafından Tasarım bir şehri olarak aday tek başkenttir.

Turizm İşletmeciliği Yüksek Lisans turizm, otelcilik, etkinlik yönetimi, yaratıcı endüstriler ve termal kaplıcaları her alanında gelen ODTÜ ve geniş sanayi ortaklıkları arasında işbirliği başarılı bir sonucudur. ... [-]


Yönetim Ve Liderlik Ma

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Budapeşte

Bir lider şirketi karmaşık bir sorundur, küçük bir işletme ya da kamu sektöründe büyük bir bir ya da kuruluş olsun. analiz konusunda uzman iş akışı sürdürülmesi, planlama lider, çatışma ve problemleri çözme, bunlardan herhangi gerektirir yönetme. [+]

Bir lider şirketi karmaşık bir sorundur, küçük bir işletme ya da kamu sektöründe büyük bir bir ya da kuruluş olsun. analiz konusunda uzman iş akışı sürdürülmesi, planlama lider, çatışma ve problemleri çözme, bunlardan herhangi gerektirir yönetme.

Biz öğrencilerimize bu yaklaşımı sunmak, bu yüzden iş yönetimi tüm alanlarda baş ve tüm profesyonel düzeyde, işletmelerin gerçek liderleri dönüşebilir.

PROGRAM BİREYLER DSÖ için tasarlanmıştır:

... Yaratıcı, iyi problem çözen, yenilik hedefleyen ve sorunlarla karşı karşıya hazırız. gruplar halinde çalışırken Biz kararlıyız kalıcı olanların, uygulama ve kooperatif için arıyoruz. ... [-]


MSc

Iş Geliştirme Msc

Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Budapeşte

majör bir öğrenci olarak teori ve yenilik metodolojik bilgi sadece ana mümkün olacak aynı zamanda proje liderliği, analitik ve değerlendirme yöntemleri iş bilgilerin yanı sıra iletişim ve müzakere tekniği becerilerini artırmak mümkün olacaktır. [+]

Karmaşık becerilerin kurumlar ve değişen süreçlerin geliştirilmesi için gereklidir. majör bir öğrenci olarak teori ve yenilik metodolojik bilgi sadece ana mümkün olacak aynı zamanda proje liderliği, analitik ve değerlendirme yöntemleri iş bilgilerin yanı sıra iletişim ve müzakere tekniği becerilerini artırmak mümkün olacaktır. Biz ulusal ve uluslararası iş alanında orta yönetim ve liderlik pozisyonlarında iş yapabilmek için bağlantıları ve iş yönetimi etkileşimleri anlamaya yardımcı olacaktır.

PROGRAM bireyler için tasarlanmıştır DSÖ Aktif, yenilikçi iş yöneticileri olmak istiyorum, çabuk görmek ve mantıksal bağlantıları anlamak ve hızlı bir şekilde küçük bilgilere dayanarak, güvenilir kararlar edebiliyoruz.... [-]


Videolar

Welcome to Budapest Metropolitan University

İletişim
Yer adresi
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

Budapest, H-1148 HU