Resmi açıklamayı okuyun

Lizbon Üniversitesi - ULisboa

Temmuz 2013 tarihinde kurulan Lizbon Üniversitesi (ULisboa) Lizbon eski Teknik Üniversitesi (UTL) ve Lizbon Üniversitesi (UL) arasında bir birleşme sürecinin sonucu olmuştur. ULisboa bilimsel ve kültürel gelenekleri tanınan iki kurumun sürekliliğini uzanır.

bilim ve bilginin ayrıcalıklı bir mekan olarak, ULisboa, Avrupa'da Yükseköğretim önemli kurumlardan biri olan ve ülkenin önde gelen Üniversitesi'nin bugün biridir.

Lizbon Üniversitesi, ekonomiyi teşvik olarak, bilgi ve yenilik yaratma ve 21. yüzyılın liderler yetiştirmek önemli bir rol oynar. yeterliliklerin çeşitliliği geleneksel üniversitelere kıyasla ULisboa bir rekabet avantajıdır.

ULisboa 18 Okullarda oluşan ve ULisboa oluşturan Okullar Portekiz'de en büyük ve en eski ve tüm geniş ve aktif uluslararası ağına sahip Faculties- edilir. ULisboa 462 Programları (Lisans, Entegre Usta, Yüksek Lisans ve Doktora Derecesi) 243 Asil Derece vardır and118 Doktoralar olmak üzere toplam sunuyor. Yaklaşık 50 bin öğrenciye her yıl kayıt yaptırır.

SOCRATES / ERASMUS programı kapsamında ULisboa AB öğrenci değişim akışı (geliyor ve gidiyor) yaklaşık 1700 öğrenci gerçekleşti.

TARIM VE ORMAN FAKÜLTESİ - ISA

Instituto Superior de Agronomia (ISA), ULisboa Tarım ve Orman Koleji, Portekiz Tarım Bilimleri yüksek lisans ve lisansüstü dereceleri, en büyük ve en kaliteli okul ve know-how, ulusal ve uluslararası tanınır. Bu anahtar Akdeniz ormancılık konularında üst ulusal profesör ve araştırmacı bulunmaktadır.

tecrübesi 160 yılı aşkın, bu teknolojik evrim ve ülkenin gerçekliğine hem kendi öğretimini ayarlayarak olmuştur kalite ve modernizasyon hem duruluyor.

tanınan faiz ve muhteşem görünümler, yaklaşık 100 hektar ile Çevre ve Botanik Parkı - ISA Lizbon, Tapada da Ajuda kalbinde yer almaktadır.

Program dili:
Ingilizce
Portuguese (Portugal)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Lisbon

MEDfOR, Akdeniz ormancılığını ve doğal kaynak yönetimini iyileştirmek için sağlam bilim ve multidisipliner bir yaklaşıma dayalı güvenilir bilgi ve araçlar geliştirmek içi ... [+]

MEDfOR HakkındaMEDfOR - AKDENİZ ORMANCILIĞI VE DOĞAL KAYNAKLAR YÖNETİMİ

MEDfOR, iki yıllık uluslararası bir yüksek lisans programı olup, Akdeniz bölgesinin ve topraklarının% 9'unu kaplayan ormanlık alanlarda sürdürülebilirlik konusunun entegre edilmesine odaklanmaktadır. MEDfOR, Akdeniz ormancılığına özgü ve özel dikkat gerektiren konuları şöyle ifade etmektedir:

· Orman benzersiz bir dünya mirası olarak,

· Orman yönetimi ve korunması ve

· Akdeniz toplumlarının refahında ormancılık rolü.

MEDfOR, Akdeniz ormancılığına özgü ve Akdeniz ormancılığına özgü konuları aramak için Akdeniz bölgesinin arazisinin% 9'undan fazlasını kapsayan Akdeniz ormanlarında ve ormanlık alanlarda sürdürülebilirlik konusunun entegre edilmesine odaklanan, iki yıllık uluslararası bir yüksek lisans programıdır. benzersiz bir dünya mirası olarak orman, orman yönetimi ve Akdeniz toplumlarının refahında ormancılık rolü gibi özel ilgi.... [-]

Portekiz Lisbon İtalya Viterbo Padua İspanya Lleida Palencia Türkiye Trabzon Porto  + 7 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MEDfOR | Mediterranean Forestry and Natural Resources Management
Address
Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa Portugal
1349-017 Lisbon, Lisbon, Portekiz
web sitesi
Telefon
+351 21 365 33 09