Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ivano-Frankivsk batı Ukrayna'da (Kiev'e 550 km) bulunan tarihi bir şehirdir. Precarpathian bölgesinin idari merkezi. Bir şehir ziyaretçisi, Ivano-Frankivsk'de iç içe geçmiş çeşitli kültürlerin unsurlarını bulabilir. Açık havalarda, Karpatlar'ın yüksek doruklarını, dağlardan aşağı akan ormanların neredeyse şehir banliyölerinin kenarına kadar görmek mümkündür.

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

1967 yılında kurulan Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas (IFNTUOG) , Ukrayna'nın enerji sektörüne - Ukrayna ekonomisinin en büyük itici güçlerinden - üst düzey teknik ve teknik olmayan eğitim hizmetleri sunan pazar lideridir. Petrol ve gaz endüstrisi için özel yükümlülüklerini kabul eden IFNTUOG, eğitim, öğretim ve endüstriyel odaklı uzmanlığın eşsiz bir karışımını sunuyor. Ukrayna teknik üniversitelerinin en üst düzeydeki araştırma kalitesi ve akademik konumdaki tüm IFNTUOG göstergeleri.

Bugünlerde sekizden fazla öğrenci IFNTUOG'da eğitim görüyor. Bunlar arasında Afrika, Asya ve Güney Amerika'nın farklı ülkelerinden yaklaşık 400 uluslararası öğrenci var.

Üniversitemiz yaklaşık 50 bölümden oluşmaktadır. Çoğu, petrol ve gaz endüstrisi için eğitim uzmanları sağlıyor. Ukrayna'dan ve yurtdışından gelen öğrenciler jeofizik, jeoloji, sondaj, petrol mühendisliği, petrol ve gaz üretimi, boru hattı inşaatı, yer altı gazı depolama, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, mimarlık, yenilenebilir enerji kaynakları, petrol ve gaz ekipmanlarından yönetime akademik disiplinleri keşfedebilirler. İşletme ekonomisi ve çeviri.

IFNTUOG , aşağıdakileri içeren bir İngiliz teslimatı sunmaktadır:

-Oil ve Gaz Mühendisliği ve Teknolojileri - Lisans derecesi (Petrol ve Gaz Üretimi ile birlikte);

-Oil ve Gaz Üretimi - Yüksek Lisans derecesi;

-Enerji Yönetimi - Yüksek Lisans derecesi.

Petrol ve Gaz Mühendisliği ve Teknolojileri - Lisans derecesi, 4 yıllık çalışmalar

Petrol ve Gaz Üretimi - Yüksek Lisans, 1 yıl 6 ay

Enerji Yönetimi - Yüksek Lisans derecesi, 1 yıl 6 ay

Program Başlangıç ​​Tarihi: 01 Eylül, 01 Şubat Giriş: 15 Temmuz - 01 Ekim.

Ücretler ve Ödemeler (bir akademik yıl başına) :

Konumlar

Ivano-Frankivsk

Address
15 Karpatska Street
76019 Ivano-Frankivsk, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukrayna

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin