Muscat University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Muscat University misyonu, vizyonu ve değerleri dört temel tema ile desteklenmektedir: etik, mükemmellik, girişimcilik ve yenilikçilik.

Misyon

Bireyleri ve toplulukları, sektöre bağlı, araştırmaya dayalı öğretim ve hem titiz hem de alakalı öğrenim yoluyla dönüştürmek. Kapsayıcı bir küresel vatandaşlık kültürü içinde elverişli bir öğrenme ortamı sağlayarak başarıya ulaşacağız. Tüm faaliyetlerimizde işbirliğini, toplum katılımını benimseyen ve yenilikçi, girişimci ve etik yaklaşımları teşvik eden bursu kolaylaştıracağız.

Vizyon

İnovasyon ve girişimcilikte mükemmellik işareti olmak, yüksek kaliteli öğretim sunmak, öğrenmeyi kolaylaştırmak ve Umman'ın ve seçilen odak alanlarımızdaki daha geniş bölgenin sosyal ve ekonomik öncelikleri ile ilgili titiz araştırmalar yapmak.

Değerler

Muscat University öğrencileri ve personeli aşağıdakileri yapmaya kararlılar:

  • Kişisel ve profesyonel büyümeyi mümkün kılan bir öğrenme ortamında mükemmellik.
  • Her Üniversite öğrencisinin ve personelinin kendisini en yüksek etik standartlarda tuttuğu etik.
  • Umman'ın ve öğrencilerin ve personelin aktif olduğu diğer tüm ülkelerin tüm Yasa ve Düzenlemelerine tam uyum.
  • Toplumları ve toplulukları dönüştürmede uzun vadeli sürdürülebilir değer yaratan sorumlu iş uygulamaları ve sosyal yatırımlar.
  • Küresel, toplumsal ve çevresel konulara duyarlı olmak.

MU Marka Geçmişi

Rektör Yardımcısı'ndan Mesaj

Sizi Muscat University davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Muscat University vizyonu, araştırma-bilgilendirme ve endüstri ile ilgilenen kaliteli eğitim yoluyla bireyleri dönüştürmektir. Bu vizyon, yaptığımız her şeyde etik yaklaşımlara bağlılık ile desteklenmektedir, yani her öğrencinin en iyisini başarmasına yardımcı olmak için saygı gösterilecek, beslenecek ve desteklenecektir.

Üniversitenin programları, öğrencileri seçtikleri Lisans derecelerine hazırlayan Hazırlık Programı ile birlikte İşletme ve Yönetim, Mühendislik ve Teknoloji ve Ulaşım ve Lojistik Fakülteleri aracılığıyla verilmektedir.

Yüksek Lisans programlarımız, Cranfield Üniversitesi ile ortaklaşa sunulur ve Lisans programlarımız Aston Üniversitesi ile ortaklaşa sunulur. Hem Cranfield hem de Aston İngiltere'nin önde gelen üniversiteleridir ve esas olarak uçuş fakültesi tarafından sunulan uluslararası üne sahip, profesyonel olarak akredite programlarla karakterize edilen bu kadar güçlü ortaklıklara sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Hazırlık Programı, Aston Üniversitesi tarafından kalite güvence altına alınmıştır ve bu nedenle, bu programı geçen öğrencilerin bir Lisans derecesine katılmak için daha fazla İngilizce Dil sınavına ihtiyacı yoktur.

Programlarını başarıyla tamamlayan Muscat University öğrenciler, hem Muscat University hem de ilgili ortak kurum olan Cranfield Üniversitesi veya Aston Üniversitesi'nden bir derece alırlar.

Muscat University , kariyere hazır mezunlar ve küresel vatandaşlar geliştirme vizyonumuzu yerine getirmek için endüstri yerleştirmeleri ve değişim programları gibi sınıf deneyimlerini tamamlayan etkinlikler aracılığıyla öğrencilerimizin girişimcilik becerilerinin geliştirilmesine büyük yatırım yaparak öğrenci deneyimimizi daha da geliştiriyor. İster lisans ister yüksek lisans öğrencisi olun, Muscat University katılarak size sadece hayatınızı sonsuza dek zenginleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda 21. yüzyıl mezunlarının işveren ihtiyaçları ve beklentileri ile de ilgili olacak bir eğitim deneyimi ve öğrenci yolculuğu sunacağız.

Sizi bizzat Muscat University . Rektör Yardımcısı'ndan Mesaj

Profesör Yusra Mouzughi

Rektör yardımcısı

Konumlar

Maskat

Address
Muscat University
Building 2089
AI Ghubra North

PO Box 550,PC 130 Maskat, Maskat Valiliği, Umman

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin