Resmi açıklamayı okuyun

Ho Chi Minh City University of Technology Üniversitesi - 1957 yılında kurulan Vietnam Ulusal Üniversitesi ( HCMUT - Bach Khoa ), Vietnam'da devlete ait ve kapsamlı bir üniversitedir.

Üniversite, Vietnam'da akademinin önde gelen merkezi, bilimsel araştırma ve teknoloji transferi olarak tanınmıştır.

Asya'daki 400 üniversitenin QS Rankings'in son sıralamasında, bir önceki yıla göre 5 sıra daha yüksek olan 142. sırada yer alıyoruz. Bu da HCMUT - Bach Khoa'nın Asya'daki En İyi 150 Üniversitesi arasında olduğunu gösteriyor .

Ho Chi Minh City University of Technology Üniversitesi, Vietnam'da HCERES'den (Avrupa) Akreditasyon elde eden ilk ve tek üniversitedir.

Program akreditasyonu için, HCMUT - Bach Khoa, Vietnam'da iki ana dalda ( ABD Mühendislik ve Teknoloji Sertifikasyonu Akreditasyon Kurulu) ABD'de ilk üniversitedir : Bilgisayar Bilimi ve Bilgisayar Mühendisliği . Telekomünikasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, İşletme, Endüstriyel Sistem Mühendisliği, Otomatik Kontrol Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanlarında 9 ana dalda AUN - QA (ASEAN Üniversitesi Ağ Sertifikalarında Kalite Güvencesi) elde ettik .

HCMUT şehir merkezi kampüsünde bir köşe - Bach Khoa

ÇALIŞMA PROGRAMLARI ALANLARI

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa), çeşitli bölümlerde lisans seviyesinden doktora seviyesine eğitim programları sunmaktadır: Petrol Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstriyel Yönetim, Bilgi Teknolojisi, Mekanik ve Mekatronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Taşımacılık Mühendislik, Çevre Teknolojisi ve Yönetimi, vb.

Uluslararası öğrenciler için Bach Khoa lisans derecesi sunmaktadır

DÜNYADA BAĞLANTILAR

HCMUT - Bach Khoa, Queensland Üniversitesi (Avustralya), Adelaide Üniversitesi (Avustralya), University of Technology Sydney (Avustralya), Macquarie Üniversitesi (Avustralya), Griffith Üniversitesi (Avustralya) gibi dünyadaki saygın üniversitelerle işbirliği yapmaktadır. , Illinois Üniversitesi, Urbana Champaign (ABD), University of Illinois, Springfield (ABD), Amerika Birleşik Devletleri Katolik Üniversitesi (ABD), Rutgers Üniversitesi (ABD), Nagaoka Teknoloji Üniversitesi (Japonya), Kanazawa Üniversitesi (Japonya), vb.

Bu nedenle, öğrenciler ortak üniversiteler tarafından verilen lisans derecesi için ortak üniversitelere geçiş yapma fırsatına sahiptir; en fazla 02 yarıyılda akademik ya da kültürel programların değiş tokuşu.

HCMUT - BACH KHOA'DA HOŞGELDİNİZ!

Ho Chi Minh şehrinin banliyösünde (Campus 2) HCMUT - Bach Khoa Kampüsü Ana Binası (H6 Binası)

HCMUT Bach Khoa Yurdu gece

Kampüs 2'de bölgesel standart kompleks stadyum.
İletişim detayları:
Email: admission@oisp.edu.vn
WhatsApp Numarası: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Ho Chi Minh City University of Technology

Vietnam son on yılda hızla gelişiyor, ancak Vietnam'ın günlük yaşamı ve üretimi için altyapı sistemi yetersiz, bu da temel becerilere sahip inşaat alanlarında, özellikle ... [+]

genel bakış

Vietnam son on yılda hızla gelişiyor, ancak Vietnam'ın günlük yaşamı ve üretimi için altyapı sistemi yetersiz, bu da temel becerilere sahip inşaat alanlarında, özellikle Vietnam, ASEAN Ekonomik Topluluğuna (AEC'ye katıldığında yönetim becerileri) sahip inşaat alanlarında yüksek kaliteli işgücü talep ediyor ).

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans hedefliyor:

İnşaat yönetiminde öğrencilere bilgi ve beceriler kazandırmak; böylece öğrenciler profesyonel, danışman, yönetici, inşaatta lider olmak, yatırım projelerini planlamak vb.Öğrencileri farklı inşaat alanlarında, örneğin inşaat yönetim şirketleri, inşaat danışmanlık şirketleri, ana yükleniciler, taşeronlar, inşaat malzemeleri tedarikçileri, inşaat yatırım şirketleri, emlak şirketleri vb. Gibi potansiyel yönetici olma fırsatları için hazırlayın.... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ho Chi Minh City University of Technology

Vietnam’ın çok miktarda petrole sahip olduğu değerlendiriliyor ... [+]

genel bakış

Vietnam’ın çok miktarda petrole sahip olduğu değerlendiriliyor

Petrol Mühendisliği Yüksek Lisans programı, öğrencilere şunları sağlamayı amaçlamaktadır:

Zengin profesyonel bilgi, petrol mühendisliği endüstrisindeki mühendislik ve teknoloji hakkında kapsamlı bir anlayış, sanayileşme aşamasında bilimsel teknolojinin, sosyal ekonominin ve uluslararası entegrasyonun gelişmesine olan talebi uyarlama - ülkenin modernizasyonu.İngilizceyi akıcı bir şekilde uzmanlaştırmada kullanabilme ve yönetim, iletişim vb. Gibi temel yumuşak becerileri kullanma becerisi.

Petrol Mühendisliği Yüksek Lisans Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnam Ulusal Üniversitesi Ho Chi Minh City tarafından işletilmektedir.... [-]

Vietnam Ho Chi Minh City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ho Chi Minh City University of Technology

Elektronik ... [+]

genel bakış

Elektronik

Telekomünikasyon Mühendisliği Yüksek Lisans hedefliyor:

Telekomünikasyonda öğrencilere bilgi ve beceriler kazandırmak;Öğrencileri farklı telekomünikasyon alanlarında potansiyel yönetici olma fırsatları için hazırlayın.

Telekomünikasyon Mühendisliği Yüksek Lisans Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnam Ulusal Üniversitesi Ho Chi Minh City tarafından işletilmektedir.

Dereceleri HCMUT - Bach Khoa tarafından verilir.Kurs süresi: 2 yılÖğretim dili: İngilizceÖğrenim Ücreti: 240.000.000 VND / kurs (yaklaşık 10.500 USD) Öğretim elemanları ve eğitmenler, inşaat alanlarında zengin bilgi ve deneyime sahip profesyonellerdir. HCMUT - Bach Khoa'dan öğretim elemanlarının yanı sıra, HCMUT - Bach Khoa'nın prestijli ortak üniversitelerinden öğretim görevlileri, öğrenciler için program deneyimini ortaklaşa zenginleştirmeye geliyor.Kabul şartları Lisans derecesi doğrudan ana veya ilgili ana dalda;IELTS 6.0 veya TOEFL iBT 79 veya eşdeğeri.... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bach Khoa University (BKU)
Address
Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10
Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Vietnam
web sitesi
Telefon
+84 8 7300 4183