University of Otago - Wellington Department of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Rektör Yardımcısı’ndan hoş geldiniz

Tānā koutou katoa - Sizi 1869'da kurulan Yeni Zelanda'nın ilk Üniversitesine sıcak bir şekilde selamlıyorum. Otago Üniversitesi, mükemmellik açısından zengin bir üne sahip hiçbirinden ikinci olmayan, araştırma odaklı bir öğrenme ortamı sunmaktadır.

Burada, Otago'da, benzeri görülmemiş fırsatlara sahip olacaksınız. Alanında uluslararası uzmanlar tarafından öğretileceksiniz; birinci sınıf bir nitelik kazanacak ve çığır açan araştırmalara katkıda bulunabileceksiniz. Otago'daki öğrenci deneyimi olağanüstü. Yeni Zelanda'dan ve dünyadaki 100'den fazla ulustan 20.000'den fazla öğrenciden oluşan çeşitli bir popülasyona katılacaksınız. Daha da önemlisi, kendinizi gerçekten tanımlamanız ve yaşamda kendi yönünüzü seçmeniz için bir fırsat olacaktır. Onbinlerce Otago mezunu şimdi dünyanın her köşesinde yaşamaktadır ve birçoğu hukuka, sağlık, bilim, ticaret ve devlete katkıda bulunmaktadır. Yeni Zelanda'nın en ünlü sanatçıları, romancıları, şairleri ve liderlerinin birçoğu da Otago'da başladı.

Otago Üniversitesi'nde, Bilim, Sağlık Bilimleri, Beşeri Bilimler ve Ticaret bölümünü inceleme seçeneğiniz olacak. Birçoğunuz Dunedin ana kampüsünde ders çalışacak ve 15 iyi donanımlı ve arkadaş canlısı konut kolejinden birinde veya çevresindeki sokaklarda karakter dolu birçok daireden birinde yaşayacaksınız. Arka kapınızda, en son teknolojiye sahip konferans salonları, ödüllü kütüphanemiz, mükemmel çalışma alanları ve birinci sınıf stadyum dahil muhteşem spor olanakları bulacaksınız. Dunedin, Yeni Zelanda'daki tek gerçek üniversite şehridir ve canlı bir öğrenci topluluğu akademik merkezi çevrelemektedir.

Öğrencileri Otago'da lisansüstü eğitim almaya teşvik ediyoruz; doktora oranımız daha yüksek Yeni Zelanda'daki herhangi bir üniversiteden daha fazla öğrenci. Ayrıca, Christchurch ve Wellington'da sağlık bilimleri kampüsleri, Auckland'da bir merkez ve Invercargill'deki Eğitim Fakültesi için küçük bir kampüse sahibiz. Dünyanın dört bir yanındaki ortak üniversitelerimiz var ve çok sayıda öğrenci değişimini teşvik ediyoruz. Araştırmacılarımız sık sık diğer ülkelerdeki uzmanlarla işbirliği yapıyor ve araştırmamızın büyük bir kısmı Yeni Zelanda ve dünyanın diğer bölgelerinde karşılaşacakları konulara katılabilir. Güney Adasının Māori halkı Ngāi Tahu ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve diğer iwi ile güçlü bağlantıların tadını çıkarıyoruz.

Bu çok iyi üniversiteye liderlik etmekten gurur duyuyorum. Umarım buradaki deneyiminizden zevk alırsınız ve sunulan tüm fırsatları kavrarsınız; onlar almak için senin. Ayrıca buradayken ömür boyu arkadaş olacağınıza da eminim. Ayrıldıktan sonra, iyi kazanılmış bir derece ile, Otago Üniversitesi ve güzel Dunedin şehri, hayatınızda özel bir yer işgal etmeye devam edecektir. En iyi dileklerimle.

Profesör Harlene Hayne - Şansölye Yardımcısı

Konumlar

Wellington

Address
Mein Street,23
6242 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: