Victoria University of Wellington

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

En iyiler arasında

Victoria University of Wellington , araştırma kalitesi için Yeni Zelanda'da bir numaradır. Ülkenin iş, hükümet ve bilimsel araştırma toplulukları ile yakın bağlarımız var. Öğrenci hayatı için ideal olan güvenli, kompakt, yaratıcı ve gelişen bir şehirde bulunuyoruz.

Yeni Zelanda'nın en eski kurumlarından biri olan Victoria University of Wellington güçlü bir küresel görünüme ve akademik mükemmeliyet için uluslararası bir üne sahiptir. Dünyadaki en iyi üniversiteler arasında sürekli olarak yer alıyoruz - 2018 QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 18.000 üniversitenin en yüksek yüzde 2'si arasında.

Victoria University of Wellington , bağımsız düşünmeye itilir ve başarılı olmak için ilham alırsınız. Kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak başarı için güçlü bir temel oluşturacaksınız. Birinci sınıf akademisyenlerden ve araştırmacılardan öğreneceksiniz ve Yeni Zelanda'nın işletme, hükümet ve bilimsel araştırma toplulukları ile olan yakın ilişkilerimizden yararlanacaksınız. Öğrencilere 80'den fazla program seçeneği sunuyoruz ve dünya üniversitelerinin yüzde 2'sinde ve 17 konu alanında ilk yüzde 1'iz. Victoria, QS Yıldızları mükemmellik sınıfında genel olarak beş yıldıza ve sekiz kategoriden her birinde beş yıldıza sahiptir - sanat ve kültür, disiplin sıralaması ve akreditasyon, istihdam edilebilirlik, tesisler, kapsayıcılık, uluslararasılaşma, araştırma ve öğretim.

Seni desteklemek için buradayız

Uluslararası bir öğrenci olarak, başvurduğunuz an, varışınız ve çalışmalarınız boyunca kampüsteki özel bir ekipten ( Wellington Üniversitesi Uluslararası - Te Kahupapa) destek alacaksınız. Öğrenciler, çalışmalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli Üniversite hizmetlerine de erişebilirler. Bunlar arasında ek çalışma yardımı, finansal planlama, engelli öğrencilere destek, gizli danışmanlık ve sağlık ve refah hakkında tavsiyeler bulunmaktadır. Victoria University of Wellington , öğrencilere kariyerlerinde, pratik işyeri stajlarına ve gerçek dünyadaki araştırma projelerine odaklanan profesyonel programlardan, eşsiz liderlik programlarına ve derecenizin bir parçası olarak başka bir ülkede yurtdışında eğitim alma şansına kadar fırsatlarını sunar. Şu anda Kanada, Meksika, Danimarka ve Hong Kong da dahil olmak üzere seçilebilecek 26 ülke var.

İdeal öğrenci yeri

Victoria University of Wellington şehir merkezine yayılmış, tümü ulaşım, yerel cazibe merkezleri, eğlence ve kafelere yakın olan üç kampüse sahiptir. Üniversitede, güzel, doğal bir ortamda canlı, yaratıcı, kompakt ve güvenli bir şehirde eğitim göreceksiniz. Wellington, öğrenci hayatı için idealdir. Yerleşmenize, arkadaş edinmenize ve Üniversite topluluğuna katılmanıza yardımcı olmak için, öğrenciler Üniversite'nin kültürel gruplardan spor takımlarına kadar değişen 100'den fazla kulüp ve topluluğa katılmaya teşvik edilir.

Geleceğini bul

Victoria University of Wellington , bağımsız düşünmek ve başarılı olmak için ilham almak için zorlanacaksınız. Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak güçlü bir temel oluşturacaksınız. Victoria University of Wellington ile geleceğini bulun.

Konumlar

Wellington

Address
Kelburn campus:
Kelburn

6012 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda

Wellington

Address
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda

Wellington

Address
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 Wellington, Wellington, Yeni Zelanda

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin