AAS College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

AAS College 1990 yılında kurulmuştur ve bugün Selanik'teki en büyük kolejlerden biridir. Sanatta yüksek eğitim standardı ile bilinir

AAS, İngiltere'deki Sunderland Üniversitesi'nin bir franchise ortağı Koleji'dir. Bu, AAS'ta en kaliteli İngiliz eğitimini sunduğumuz anlamına gelir. Aynı müfredatı takip ediyor ve Tasarım alanında UoS ile aynı Lisans ve Yüksek Lisans Derecelerini sağlıyoruz.

AAS olarak tüm potansiyellerinize ulaşmak için modern, arkadaş canlısı ve ilham verici bir ortama ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle tesislerimize ve kaynaklarımıza sürekli yatırım yapmamızın nedeni budur. Yüksek teknolojili bilgisayarlar, kütüphane, VLE ve gerekli tüm ekipmanlar çalışmalarınızda size yardımcı olacaktır. Tam donanımlı Bilgisayar Stüdyoları, Konferans salonları, Tasarım Stüdyoları'nda eğitim görür ve pratik yaparken, Kolej'in kafesinde eğlenebilir ve dinlenebilirsiniz.

Kütüphanemiz şehirdeki en büyük kütüphanelerden biridir ve tamamen güncellenmiştir. Dahası, Sunderland Üniversitesi ile yaptığınız işbirliği sayesinde çalışmalarınız boyunca e-kütüphanelere ücretsiz girebilirsiniz.

Eğitiminiz boyunca sayısız yarışmaya katılacaksınız. Öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası yarışmalarda kazandıkları çok sayıda ödül bizi gerçekten gururlandırıyor.

Üç yıllık programınız boyunca kültürel ziyaretlerin, gerçek projelerin, çalışma yerleşimlerinin, sergilerin ve Avrupa'ya çalışma ziyaretlerinin tadını çıkaracaksınız.

128194_P6130971.png

AAS, tasarım ve iletişim alanlarında fark yaratmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

İngiliz eğitim sistemine göre eğitildiniz ve uluslararası pazardaki tüm zorluklara cevap vermeye hazırsınız.

Aynı müfredatı, aynı programı takip ediyorsun ve UoS'daki öğrencilerle aynı Lisans ve Master Derecelerini elde ediyorsun. Aynı yüksek kalitede İngiliz eğitimi alıyorsunuz. Tasarım ve grafikteki tüm uluslararası eğilimlerden haberdar olursunuz.

Çalışmalara gelirken akıllı seçim yap!

Sunderland Üniversitesi'nin Akdeniz sitesini, en kaliteli İngiliz eğitimini, en kaliteli Akdeniz ortamında, Birleşik Krallık Üniversitelerinden daha düşük harç ücretleriyle seçerek keşfedin!

Yunanistan Selanik'teki AAS Kolejinde bize katılın!128205_UndergradProspectus_enviro48copy.jpg

Konumlar

Selanik

Address
AAS College
108 Thessalonikis street
Oraiokastro

ΤΚ: 57013 Selanik, Selanik, Yunanistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin