Athens University of Economics & Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ekonomi ve İşletme Atina Üniversitesi (AUEB) 1920 yılında kurulmuş ve bugün İktisat, İşletme, Bilişim, İstatistik, Pazarlama, Muhasebe ve Finans alanında Avrupa düzeyinde, en rekabetçi üniversitelerinden biri olarak kabul edilir. Neredeyse kuruluşundan sonra bir asır, AUEB etkili ve yenilikçi yönetim uygulamalarını teşvik etmek ve mükemmellik ve arasındaki dengenin doğru bir bakış açısıyla, Yunan ve uluslararası toplumun gelişimine katkıda bulunmak, bu teşvik bilimsel alanlarda bilgiyi iletmek devam sosyal katkı. Her yıl binden fazla öğrenci Üniversitesi'nden mezun.

AUEB Yunanca değil, aynı zamanda uluslararası Ekonomi ve Yönetim sadece bir itici güç oluşturan fazla 26.000 mezunları, toplam sahiptir. Ayrıca, AUEB her yıl adresleri disiplinlerde potansiyel öğrencilerin tercihlerinde en yüksek arasında yer alıyor. AUEB amacı, modern analitik araçlar ile birlikte teorik bilgi ile öğrencilere değil, aynı zamanda onlara eleştirel düşünme ve bireysel inisiyatif olarak kişisel becerilerini geliştirmek için fırsat sunmak amacıyla değil sadece. Uygulama ile yenilikçilik ve araştırma geleneği birleştiren, kalite ve dışa dönüklük ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı olmak odaklanmış, AUEB sunduğu öğretim yüksek seviyede kaynaklanan olağanüstü bir üne ve son uluslararası dahil, modern akademik programların sağlanmasını sahiptir gelişmeler, günümüz işgücü piyasası ihtiyaçlarına göre.

"... Üniversitemizin hedefi, eğitim ve bilimsel mükemmeliyet, demokrasi, meritokrasi, dışa dönüklük, şeffaflık ve sosyal sorumluluk merkezi olarak hizmet etmek ve özellikle bu zor zamanlarda ülkemiz için entelektüel zenginlik kaynağı olarak Yunanistan gidiyor aracılığıyla. Öğrencilerimizin başarılı profesyonelleri, Avrupa'da ve dünya çapında olmaya sağlayacak mümkün olan en iyi bilimsel eğitim, kazanmak istiyoruz. Aynı zamanda, onun sınırlı mali kapasitesine rağmen, AUEB onların çok yönlü kişisel gelişimine mümkün olan ölçüde katkıda onun öğrencileri, kültürel sportif ve diğer faaliyetler ve hizmetler sunar. Biz öğrencilerimizle bir devam eden bir ilişki geliştirmek için çaba. Sürdürmek ve daha uzun vadeli ve Yunan iş dünyası ile yakın işbirliği geliştirerek, AUEB kolaylaştırır ve mezunlarının destekleri, onun hizmetleri aracılığıyla, kariyer yerleşimler. Güçlü bir sorumluluk duygusu ile, AUEB bir ülke olabilir en önemli kaynak yaratılmasına katkıda kararlı: insan sermayesi ... "

Profesör Konstantine GATSIOS, Rektör

Rektörlük tebrik Özü

Konumlar

Atina

Address
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin