Unicaf University (ZM)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Unicaf Üniversitesi, uluslararası eğitimin en iyi unsurlarını birleştiren ve yüksek kalitede akademik nitelikler sunan pan-Afrika bağımsız, tanınmış bir üniversitedir .

Üniversite, Zambiya, Malavi ve Zimbabve'de son teknoloji kampüsler kurdu ve çok geçmeden diğer birçok Afrika ülkesinde ek kampüsler açma sürecindedir. Unicaf Üniversitesi kampüslerine ek olarak, öğrenciler Afrika'daki Unicaf öğrenme merkezlerinin modern tesislerini de kullanabilirler.

Unicaf Üniversitesi Malavi, Zambiya ve Zimbabve'de lisanslı üniversite ve aynı zamanda Kenya öğrenci almak için onaylanmıştır. Unicaf Üniversitesi, Birleşmiş Milletler Akademik Etki'nin (UNAI) ve Güney Afrika Bölgesel Üniversiteler Birliği'nin (SARUA) bir üyesidir . Zambiya ve Malawi'deki Unicaf Üniversitesi kampüsleri de Bağımsız Yüksek Öğrenim Sağlayıcısı olarak İngiliz Bağımsız İleri ve Yüksek Öğrenim Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Unicaf Üniversitesi, elverişli bir akademik ortamda öğretim , öğrenci başarısı ve memnuniyetinde mükemmelliğe sahiptir . Üniversite, Sahra-altı Afrika'da öğretim, öğrenim ve araştırmaya yaptığı olağanüstü katkılarından ötürü önde gelen üçüncül kurum olmayı hedeflemektedir.

Unicaf Üniversitesi, öğrencilere, yalnızca çevrimiçi teslimat yoluyla veya kampüs çalışması yoluyla, öğrenci sosyal kulüplerine ve etkinliklerine geleneksel yüz yüze öğretim ile aktif katılımı dijital öğrenme araçlarıyla birleştirerek, düşük maliyetle yüksek kalitede nitelikler kazanma fırsatı sunar. modern öğrenen.

Unicaf Üniversitesi, sürdürülebilir kalkınmayı anlayan ve destekleyen sorumlu vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır . Üniversite, doktora araştırmasının ürettiği yeni bilgileri, 'yeşil girişimleri', (kağıt, plastik ve alüminyumun geri dönüşümü, ağaçların düzenli ekimi) aracılığıyla, öğrencilere açık olan seçkin konuşmacıların dersleriyle hizmet ettiği topluluklara geri vermeyi amaçlamaktadır. lise mezunları ve çalışan yetişkinler için ücretsiz bilgisayar dersleri, temel mesleki beceriler üzerine ücretsiz atölye çalışmaları, hastane ve okullara bağışlar yoluyla ve önemli sosyal nedenlerin desteklenmesi yoluyla kamuya açıktır.

Unicaf Üniversitesi, Yönetim, Ekonomi ve İşletme, Psikoloji, Öğretim, Hukuk, Muhasebe ve Finans, İngiliz Edebiyatı, Bilgisayar Bilimi, Web Tasarımı ve Geliştirme ve çeşitli konularda lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini tamamen çevrimiçi ve kampüste sunmaktadır. çeşitli endüstriler ve sektörler için özel MBA programları .

Ortaklıklar

Unicaf şu anda Suffolk Üniversitesi (İngiltere) , Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere ), Güney Galler Üniversitesi (İngiltere), California Üniversitesi, ABD'deki Riverside Extension ve Afrika'daki çok kampüslü Unicaf Üniversitesi ile ortaktır . Başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kampüs içi öğrencilere sunulan dereceye özdeş olan ilgili ödüllendirme organı tarafından alırlar. Mezunlar ayrıca ev kampüsündeki mezuniyet törenine de katılabilirler (uygulanabilecek vize kısıtlamalarına tabidir).

Konumlar

Lusaka

Address
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, Lusaka Bölgesi, Zambiya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin