üretim sektöründe muhasebe ve hesaplanmasında ana

Genel

Program açıklaması

İmalat Sektöründe Muhasebe Usta ve Hesaplama

Öğrencilerin 1999 yılında (tam zamanlı) Muhasebe uzmanlık ve Yüksek Lisans departmanı hesaplanmasına kabul edildi. yarı zamanlı departmanına kabul 2002'den başladı. Öğrencilerin 2013-2014 yıllarında yarı zamanlı bölümüne kabul edildi.

uluslararası ekonomi ve ülkemizin güçlü ekonomik potansiyeli Azerbaycan Cumhuriyeti'nin entegrasyonu muhasebe ve hesaplama uzmanlık için güçlü bilimsel potansiyeli gerektirir. Bu uluslararası muhasebe sistemiyle ima etmek ülkemiz muhasebe sistemini gerektirir. Bu bağlamda, Nahçıvan Devlet Üniversitesi ustası için hazırlık özel bir yere sahiptir.

2012 yılından bu yana, Yüksek Lisans bölümünde muhasebe ve hesaplama uzmanlık ana bölümünde muhasebe ve hesaplama uzmanlık seçildi.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities ... Devamını oku

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities. The electronic rooms, labs, internet centers, and an electronic library, equipped with modern information technologies at the university serve teaching staff and students. WI –Fi wireless internet system is available in the whole area of university. Daha Az