İşletme Yüksek Lisans: Uluslararası Yönetim

Genel

Program açıklaması

University of Bologna Uluslararası İşletme Yönetimi (CLAMDA IM) yüksek akademik ve entelektüel standartları belirlemektedir. Program, belirli iş alanlarına odaklanmak yerine, kurumların stratejik yönetimi ile ilgili sorunları araştırmaya zorlar.

Lisans programına kayıt olmak için 5 neden

  1. Geniş çapta uluslararası teşvikleri olan UNIBO profesörlerinden, üst düzey yabancı profesörlerden ve iş pratisyenlerinden oluşan akademik titizlik ve endüstri alaka düzeyinin mükemmel bir karışımını sağlamak için çok çeşitli bir fakülte.
  2. Etkileşimi en üst düzeye çıkarmak, bire bir koçluğu kolaylaştırmak ve enerji verici grup tartışmalarını desteklemek için küçük sınıf büyüklüğü.
  3. Yumuşak becerileri, liderliği ve yüksek etkili iletişimi (halkla konuşma, takım oluşturma, CV'nin hazırlanması, vb.) Beslemek için bir dizi etkinlik ve seminer.
  4. Akademik mükemmelliği, işbirlikçi başarıları ve uluslararası stajları ödüllendirmek ve desteklemek için burslar ve ödüller.
  5. Dünyanın dört bir yanına yayılmış sıradışı bir topluluk topluluğu, on yılın en heyecan verici şirketlerinin bazılarında kilit yönetici pozisyonlarına sahiptir.

Kabul şartları

Her lisans programı için özel kayıt prosedürleri vardır. Href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/InternationalManagement/admission" adresinden nasıl başvuracağınız, öğrenim ücretleriniz ve son tarihler hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Çalışma hibeleri ve sübvansiyonları

Üniversite öğrencileri, Emilia Romagna Bölgesi, University of Bologna ve diğer dış kuruluşlardan yaptıkları çalışmalarda ekonomik destek alabilirler.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Öğrenim ücretleri istisnaları

Tam muafiyet ve özel sübvansiyonlar için başvuruda bulunmak için gereken belgelerin hangisi olduğunu bilmek için web sitemizi kontrol edin.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Son Güncelleme Ara 2019

Okul Hakkında

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasing ... Devamını oku

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasingly broad international perspective. Daha Az
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires , Modena , Dakar , Lizbon , Moskova , Mulhouse , Bombay , Strasburg , bir iskambil oyunu , Cádiz + 14 Daha fazla Daha az