İlahiyat Ustası

Genel

Program açıklaması

Aramayı cevapla

İlahiyat Yüksek Lisans (MDiv) derecesi olmak isteyenlere profesyonel lisansüstü eğitim veren 78 kredilik bir derece programıdır:

  • Ordained papazlar veya deacons
  • Cemaat liderleri
  • Topluluk düzenleyicileri veya eylemcileri
  • Hastane, üniversite veya hapishane ortamındaki şapeller

Uzun süredir Wesleyan geleneğinde ve Metodist yüksek öğretime olan bağlılığından yola çıkarak, Drew MDiv dünyadaki ve dünyadaki öğrenilmiş bir Hıristiyan liderliğini hazırlar. İster tam zamanlı ister iki meslek bakanlığında olsun, bu esnek ve yenilikçi programın mezunları, etkili ve yaratıcı liderlik yeteneğine sahip ve aynı zamanda İsa Mesih'in radikal müjdesini geliştirmek için manevi ve sosyal açıdan becerikli olan Hristiyan hikaye ve geleneklerine dayanacaktır. ve dünya için.

Birlikte ve Nerede Olduğunuzu Öğrenin

Drew'da öğrenmenin her yerde olduğunu biliyoruz. Bu derece, öğrenmenizi bakanlık bağlamında, Seminer Salonunda, çevrimiçi video konferans sınıflarında ve kampüs dışı daldırmalarda bağlamak için tasarlanmıştır. Yarıyıl boyunca süren yoğun ve yoğun programların karışımında düzenlenen şahsen ve çevrimiçi öğrenmenin bir birleşimi ile tamamlanabilir. Bir MDiv için en yaygın zamanlama 3 yıl olmasına rağmen, bu derece 2 little yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilir veya 4 yıl boyunca yarı zamanlı olarak alınabilir.

Başvuru Tarihleri

  • Bahar - 1 Ekim (Uluslararası Öğrenciler)
  • Güz - 1 Nisan (Uluslararası Öğrenciler)

Kabul şartları

  • Lisans derecesini akredite bir kolej veya üniversiteden veya eşdeğer bir yurtdışındaki kurumdan alabilirsiniz.
  • Ortaokul dışındaki tüm akademik çalışmalar için transkript.
  • Adayın, İlahiyat Derecesi Yüksek Lisansına devam etmenin sebeplerini ve amaçlarını açıklayan amaç beyanı.
  • Dini bir liderden en az biri olan iki referans mektubu

124305_amokubeyinje.jpg

Amo-Augustus Kubeyinje

Genel Müdür Yardımcısı

Mezun Kayıt

Telefon - 973-408-3646

WhatsApp ile benimle iletişime geç

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies ... Devamını oku

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies and Drew Theological School. Be they teachers, poets, doctors, ministers, scholars, community leaders, activists or lifelong learners, graduates of Drew’s professional and academic graduate programs have a humanistic, creative and ethical way of thinking and working. Daha Az