İlköğretim Programı Sizin İçin Doğru mu?

Başkalarıyla işbirliği içinde çalışmak ister misiniz? Çocukları seven ve başarılarına kendini adamış biri misiniz? Genç zihinlere rehberlik etmek ve rehberlik etmek için ilham veriyor musunuz? Eğer öyleyse, ilköğretimde bir kariyer sizin için doğru kariyer yolu olabilir!

Öğretmenler, eğitim alanını dönüştürmenin yanı sıra gelecek kuşakları öğrenmek, yönlendirmek ve onlara ilham vermek için motive olurlar. Genç nesillerin başarısını geliştirmeyi ve yaşam boyu öğrenmeyi, işbirliğini ve düşünmeyi hem profesyonel hem de kişisel gelişimin önemli bileşenleri olarak değerlendirmeyi taahhüt ederler.

USFSM Öğretim Yüksek Lisans (MAT), İlköğretim programı, seçkin ilköğretim öğretmenleri hazırlamak için tasarlanmıştır. İlköğretim programı, mevcut, araştırmaya dayalı ve standartlara dayalı bir müfredatla ulusal ve bölgesel olarak akredite edilmiştir.

Öğrenciler, bu programı, eğitim dışındaki alanlardaki lisans derecelerini tamamladıktan sonra girerler. Öğretmen adaylarını, sanat entegrasyonu öğretim stratejileri ve İkinci Dil Olarak İngilizce (ESOL) Ciro olarak çeşitli öğrenci öğrenenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlar. Küçük sınıf boyutları ile, bu program öğretim üyelerinden üstün eğitim ile öğretmen adayları sağlar. Ödevler ve denetlenen alan deneyimleri sayesinde, MAT mezunları öğretim ve öğretim liderliğinde mükemmelliğe bağlı öğretmenlik mesleğine gireceklerdir.

USFSM ve Sarasota ve Manatee okul bölgeleri, öğrencilerin devlet okullarında benzersiz bir odaklanmış deneyime sahip olmasını sağlamak için bir ortaklığa girmiştir. Bu okul siteleri yerinde eğitim, mükemmel mentorluk için seçilmiştir ve USFSM öğrencilerinin son derece etkili öğretmenler olmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Gelecekteki Kariyer

Lisansüstü dereceli ilkokul öğretmenleri hem kamu hem de özel okullar tarafından talep edilmektedir. Fakat ilkokul öğretmenleri olmanın yanı sıra, İlköğretimde yüksek lisans derecesi olan mezunlar da kariyer danışmanlığı yapabilir veya okul sistemi içinde idari görevlerde bulunabilirler. Mentorluk yapan çocuklarla ilgileniyorsanız, USFSM MAT derecesi, sizi ilkokul alanı içindeki herhangi bir kariyer yoluna uygun şekilde hazırlayacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

University of South Florida Sarasota–Manatee için 3 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Eylül 13, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
Price
418 USD
kredi saat başına (Florida'da yerleşik). Kredi başına 863,64 USD (Florida vatandaşı olmayan).
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date