İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Londra Güney Bankası Üniversitesi

genel bakış

İnşaat mühendisliği, bina yapılarından ulaşım ve temizlik işlerine kadar içinde yaşadığımız çevrenin hemen her noktasını etkilemektedir. Diğer endüstrilere aktarılabilen kilit becerilere sahip, tüm dünyada uygulamaları vardır.

Bu yapı, jeoteknik, su mühendisliği, su taşımacılığı, bilgisayar destekli tasarım, otoyol mühendisliği ve Demiryolu Mühendisliği alanlarını kapsayan geniş kapsamlı bir inşaat mühendisliği dersidir.

Tek bir projeyi programın belirli bir alanına tamamlamanız istenecektir. Bu, size deneysel, analitik, bilgisayar tabanlı veya saha çalışması girdisine katkıda bulunan, bağımsız bir çalışma yapma ve araştırmacı nitelikte bir çalışma yürütme fırsatı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen kurs yöneticisi, Bayan Jo Hillman: hillmajl@lsbu.ac.uk ile irtibata geçin veya 020 7815 7106'yı arayın.

Neden LSBU'da İnşaat Mühendisliği?

Londra'da öğretmenlikten memnuniyetini 2. sırada (Guardian League Tables 2020).

Mühendislik Konseyi tarafından onaylanmıştır. Son derece teknik olan kurs, Charterhip kazanmayı kolaylaştırır. İngiltere'de İnşaat Mühendisliğinde öğrenci memnuniyeti ve araştırma yoğunluğu için ilk 10'u (Komple Üniversite Rehberi 2019). Halen, endüstri ile ilgili tez konularını sağlayan, endüstriyel işbirlikçilerle sayısız araştırma ve geliştirme projelerinde yer almaktadır. İnşaat Mühendisliğinin belirli yönlerinde, örneğin yapılar, jeoteknik, karayolları, demiryolu, su taşımacılığı gibi alanlarda uzmanlık sağlar.

kip
süre
Başlangıç tarihi
yer
Tam zamanlı
16 ay
Ocak
Southwark Kampüsü
Yarı zamanlı
28 ay
Ocak
Southwark Kampüsü
Tam zamanlı
12 ay
Eylül
Southwark Kampüsü
Yarı zamanlı
24 ay
Eylül
Southwark Kampüsü

Modüller

Öğretim teknikleri arasında dersler, atölye çalışmaları, dersler, laboratuarlar, saha gezileri ve BT tabanlı karma öğrenme yer alır. Endüstriden misafir öğretim görevlileri bazı modüllere katkıda bulunur.

  • Gelişmiş yapısal tasarım
  • Toprak yapı mühendisliği
  • Sonlu elemanlar ve gerilme analizi
  • Otoyol mühendisliği ve işletme
  • Demiryolu mühendisliği ve işletme
  • Su mühendisliği
  • proje
Modül açıklaması değerlendirme
İleri Yapısal Tasarım % 70 Sınav % 30 Kurs
Sonlu Elemanlar ve Gerilme Analizi % 50 Sınav % 50 Ders Çalışması
Demiryolu Mühendisliği ve Varlık Yönetimi % 50 Sınav % 50 Ders Çalışması
Zemin Yapı Mühendisliği % 70 Sınav % 30 Kurs
Su Mühendisliği % 70 Sınav % 30 Kurs
Karayolu Mühendisliği ve İşletme % 50 Sınav % 50 Ders Çalışması
Proje (üç modül değeri) % 100 Katıldığınız Çalışmalar

istihdam

Bu kursların mezunlarına yönelik istihdam olanakları, özellikle İngiltere ve yurtdışındaki yeni altyapı projelerindeki düzelmeler göz önüne alındığında oldukça iyidir. Başarılı öğrenciler, inşaat sektöründe, bir tasarım ofisinde, müteahhitlerle ve yerel makamlarda çalışarak çeşitli pozisyonlara girerler.

İstihdam Servisi

İkinci yıl Lisans Üstü İstihdam için Yılın Üniversitesi'yiz - The Times and Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2018, 2019.

LSBU'da, sizi başarılı bir kariyer için kurmak istiyoruz. Çalışmalarınız sırasında ve mezun olduğunuzdan iki yıl sonra aşağıdakileri içeren İstihdam Hizmetimize erişebileceksiniz:

  • Çok çeşitli yerleşimleri görebileceğiniz çevrimiçi bir tahta: yarı zamanlı, tam zamanlı veya gönüllü. Ayrıca, aramanızdaki bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak İş Olanağı danışmanlarımızı da görebilirsiniz.
  • Kariyer Spor Salonu, özgeçmişler, mülakat teknikleri ve iş deneyimi bulma konusunda grup atölyelerinin yanı sıra, çeşitli sektörlerdeki işverenlerin düzenli sunumlarını sunmaktadır.

Öğrenci Kurumsal ekibimiz de kendi işinizi kurmanıza ve değerli girişimcilik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Giriş koşulları

Program, öncelikli olarak gelişmiş sivil, yapısal ve geoteknik mühendisliği teknolojilerini daha iyi anlamaya çalışan mühendisler ve diğer inşaat sektörü profesyonelleri için tasarlanmıştır.

En az bir BEng İnşaat Mühendisliği - 2: 2 (veya üzeri) veya bir BSc İnşaat Mühendisliği - 2: 1 (veya üzeri) veya eşdeğer bir iş tecrübesi olan bir İnşaat Mühendisliği derecesine sahip olacaksınız.

İlk derecesi İngilizce öğretilmemiş ve incelenmemiş adaylar için, bağımsız bir IELTS puanı 6.5 veya eşdeğerdir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Devamını oku

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Daha Az
Hatfield , Meksika şehri , Bogota , Salford , Banyo , Cambridge , Londra , Northampton + 7 Daha fazla Daha az