İnşaat Yönetimi Alanında MTech (Araştırma Tabanlı)

Genel

Program açıklaması

Bu yeterlilik, mezunların, uygulamalı bir araştırma projesine katılarak, inşaat yönetimi, mülk ve ilgili alanlarda özel uzmanlığa entegre teknik bilgi / beceri ve ileri analiz ve problem çözme uygulamalarını mümkün kılmalarını amaçlamaktadır.

Yeterlilik sonuçları

Uzmanlaşmış bir alanda araştırma ve geliştirme yapmak ve inşaat yönetimi ve mülk geliştirme alanında teknoloji transferini yapmak.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

BTech: İnşaat Yönetimi veya eşdeğer bir standardın eşdeğer niteliği
VEYA
Ulusal Yüksek Diploma: Yapı Ölçümü veya İnşaat Denetimi, artı onaylanmış iş deneyimi ve diğer diploma sonrası çalışmalar.
Öğrenciler akademik liyakat ve onaylanmış çalışma alanında seçilir.

Derecenin verilişi

M Tech: Mühendislik: İnşaat Yönetimi tezini başarıyla tamamlayan öğrencilere verilecektir.

Kayıt ve Başlangıç Tarihleri

Kayıt Ocak ayında başlar ve Şubat ayında hem Lisans hem de Lisansüstü ders çalışma programları için ders verir.

Yüksek Lisans ve Doktora için tüm araştırma programları yıl boyunca kayıt yaptırabilir.

Bitiş Tarihi: Akademik Ocak ayında başlar ve Aralık ayında sona erer. Programın son tarihi programın süresi ile belirlenir.

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az