MSc Global Politics

Genel

Program açıklaması

Program özelliklerini indirin ve görüntüleyin

değerlendirme

Yüksek Lisans Global Politika'nın özet değerlendirilmesi, öğrencinin aşırı yüklenme süresinden kaçınmak için akademik yıl boyunca eşit aralıklarla yerleştirilen denemeler vasıtasıyla olacaktır. Öğrenciler ayrıca bir uzun araştırma önerisi ve 15.000 kelimelik bir tez üzerinde değerlendirilecektir. İntihal için fırsatları en aza indirmek için yazılı ödevler VLE, ​​Moodle ve Turnitin aracılığıyla gönderilecektir.

Her ne kadar öncelikli olarak yazılmış olsa da, bu değerlendirme stilleri kapsamı en üst düzeye çıkarmak ve öğrencilerin önemli aktarılabilir becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Öğrenciler, yıl boyunca, yazılı öğretmen geribildirimini alacak olan formasyona yönelik denemelere de teşebbüs edeceklerdir.

Geribildirim uygun, etkili, yapıcı, açık ve zamanlı olacaktır ve dereceler ve bireysel yazılı geribildirim yoluyla sağlanacaktır. Geri bildirim değerlendirme kriterlerine ve öğrenme çıktılarına bağlı olacaktır.

Çoğu ödev için geribildirim, öğrencilerin müteakip değerlendirmeleri iyileştirmek için zamana izin vermeleri için dört hafta içinde teslim edilecektir (bu dersdeki bir sonraki ödevin teslimat süresi dolmadan). Araştırma önerisine geri bildirim beş hafta içinde teslim edilecek; 15.000 kelimelik tez hakkında geribildirim, gönderimden sonraki altı hafta içinde teslim edilecek.

Kurs ilerledikçe, Swansea'nın değerlendirme çeşitliliği, kapsayıcı değerlendirme ve otantik değerlendirme açısından en iyi uygulamasından öğrenen daha çeşitli bir değerlendirme çizelgesi geliştirmeyi düşünüyoruz. Özellikle, öğrencilerin ders anket formunda ders değerlendirmesi ve Personel-Öğrenci İrtibat Komitesi aracılığıyla, değerlendirmelerle ilgili öğrencilerin geri bildirimlerini göz önünde bulunduracağız.

Kalifikasyonunuz

Yeni Beşeri Coğrafya Koleji, College'ın dünya çapındaki profesör ve fakülte tarafından tasarlanmış ve yaratılmıştır. Kurslar, uzmanlık alanlarını ve araştırma alanlarını yansıtır; bu da, size öğretecekleri materyalle güçlü bir şekilde etkileşim içerisinde olduklarını ve öğrencilerin aktif araştırmaya katılma fırsatlarının olabileceğini belirtir.

Yüksek Lisans Global Politika lisans programı söz konusu olduğunda, müfredat Dr. Diana Bozhilova AKC, BA (Hons), Fakülte Başkanı ve Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Kıdemli Öğretim Görevlisi tarafından denetlenmekte ve geliştirilmektedir.

Beşeri Bilimlerin Yeni Koleji, MSc Global Politics lisans programını Swansea Üniversitesi tarafından uygun bir standart ve kalite olarak doğrulanmış ve Swansea Üniversitesi Bilim Yüksek Lisansı'na (MSC) önderlik edecektir.

Son Güncelleme Ara 2017

Okul Hakkında

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education.

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education. Daha Az