Yüksek Lisans of Arts in History

Genel

Program açıklaması

Liberal Sanatlar ve Sosyal Bilimler Koleji'nin işbirliğiyle, Orta Öğretimde Yüksek Lisans ve AA sertifikasyonunu desteklemek için Yüksek Lisans ders çalışması sağlıyoruz. Bu dersler bölümlerin dilleri ve edebiyatları, tarih ve siyaset bilimi, sosyoloji ve ceza adaleti tarafından verilir.

Tarihteki Sanat Yüksek Lisansı, öğrencilere 1 ile ilgili ileri eğitim vermek üzere tasarlanmıştır. Önemli tarihi meseleler, olaylar, kişilikler ve Amerikan ve dünya tarihindeki dönemler; 2. Tarihsel araştırma yöntemleri ve tarihsel yazım; Ve 3. Tarih anlayışımızı şekillendiren önemli tarihsel yorumlar. Program öğrencileri doktora düzeyinde çalışmaya hazırlar.

Tarihte yüksek lisans derecesi kazanmak için en az 39 dönem saat gereklidir. Gerekli dersler arasında Tarih Bilimi (HIS 500), İki Dünya Savaşları (HIS 530), Amerikan Tarihinde Sömürge Dönem (HIS 552) ve Amerikan Anayasal Tarihi (HIS 587) yer almaktadır. Amerikan Tarihi Semineri (HIS 590), 1865 Öncesi Afro-Amerikan Tarihi Semineri (HIS 564) ve Afro-Amerikan Tarihi II Seminer II 1865'den beri (565) zorunlu dersler.

Tüm MA öğrencileri, onaylanmış bir yabancı dilde yeterlik göstermek zorundadırlar. Bölüm, adayların seçtikleri dil ile ilgili okuma bilgilerini değerlendiren yazılı bir sınav yapar. Yazılı sınavın yerine, adaylar bir yabancı dilde lisans veya lisans üstü kurslarından en az altı saat veya en az iki sınıfı tamamlayabilirler. Bu durumda yabancı dil gereksinimini karşılamak için her sınıfta bir A veya B kazanılmalıdır. (Bitirme süreci, mezun kataloğunun üçüncü bölümünde, kabul ve akademik düzenlemelerde daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.) Kamu Tarihinde yeni bir seçenek 2015 Sonbaharında başlamak üzere mevcuttur. Bu seçenekle ilgilenen öğrencilerin Arşiv ve Müze çalışmalarında genel tarih derslerinde 9 saat, zorunlu derslerden 18 saati almaları gerekir. Buna ek olarak, öğrencilerin bir alan çalışması projesine doğru 6 saat veya özel bir konu çalışması için 6 saat veya Sanat tezinde Yüksek Lisans tez çalışması için 6 saat içerebilecekleri 12 saatlik seçmeli dersi tamamlamaları gerekir. Kamu Geçmişi programının amacı, öğrencileri arşivciler, halk tarihçileri ve küratörler olarak hazırlamaktır. İstihdam edilen yerler arasında müzeler, kültür merkezleri, kültürel, eyalet ve milli parklar, başkanlık kütüphaneleri ve tarihi yerler yer alıyor.

Tarihteki lisansüstü programa başvuran bir kişi, akredite edilmiş bir kurumdan lisans derecesine sahip olmalıdır. Tarihte bir derece tercih edilir; Bununla birlikte, başvuranın lisansüstü okulun asgari standartlarını karşılaması şartıyla, tarihte güçlü bir konsantrasyona sahip olan müttefiklerdeki bir derece kabul edilebilir.

Tüm MA'lı adayların kapsamlı bir sınavı geçmeleri ve bölüm onayını karşılayan bir tez yazma seçeneği vardır.

Müfredat

Bütçe çalışma sayfası.

Kredi saat ve dönem başına ücretlerin dökümü için, 2017-18 Öğrenci Ücretleri ve Ücret Tarifeleri.

In-Devlet Eyalet dışı
Faturalanan Giderler
Eğitim / Ücretler
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Devamını oku

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Daha Az