Amerika Birleşik Devletleri

ABD'de Çalışma

ABD'de Yükseköğretim

Yükseköğretim ABD'de seçmek herkese kullanılabilir olduğunu. Kredi, hibe ve ABD okullar mevcuttur burs dahil olmak üzere birçok mali yardım planları vardır. İnsanlar genelde çeşitli yüksek öğrenim seçenekleri arayışı içinde ABD'ye seyahat.

ABD'de okuyan zengin bir kültürel ve sosyal deneyim, hem de kolayca başka bir yerde bulamıyorum eğitim tam, çok yönlü bir yaklaşım sağlar. ABD onlar da ABD'de kalmayı tercih ya da tamamladıktan sonra kendi ülkelerine dönmek böylece üniversiteden sonra yaşam için hazırlar tam bir yüksek öğretim menü sunuyor.

ABD'de en prestijli üniversitelerinden bazıları Harvard, Yale ve Purdue içerir. Ama seçilmiş bir alanda geniş bir curricululm ve belirtilen ders çalışma Çalışma her devlet içinde birçok üniversite vardır.Los Angeles UCLA onların mükemmel film programı ile tanınan, örneğin, ama Stephen Spielberg ve George Lucas California State University, iyi bir eğitim almak için bir sarmaşık lig okula gerekmez nasıl iyi bir örnek katıldı.

 

Birikmesi bir akademik yıl

ABD'de akademik yıl genellikle, Ağustos ayı sonlarında, sonbaharda başlar, ancak bazı terimler erken başlayabilir. Bazı akademik yearsw iki dönem, üç çeyrek içine dört çeyrek biraz ve bazı ayrılır. Bu başlangıç ​​tarihleri ​​önce yerde her şey için ABD'ye gelen öğrenciler için önemlidir, bu yüzden onların planlanan tarihlerde ve başlama zamanı için katılmak için plan üniversite ile kontrol etmelisiniz.

 

Öğrenim ücretleri ve çalışma uzunluğu

Öğrenim ücretleri farklı üniversitelerden farklı, bu yüzden tam maliyetleri katılmak için plan okul ile kontrol edin.Derecesi süresi de sizi takip planladığınız derecesine bağlı olarak değişir. Ön Hukuk çoğu durumda yaklaşık üç dört yıl sürer Örneğin, CNA lisans, yaklaşık bir yıl ve bir buçuk sürer.

 

Uluslararası öğrenciler için çalışma olanakları

Uluslararası öğrenciler kendi öğrenme geliştirmek ve ülkesine dönmek üzerine kariyer ilerletmek için fırsat sağlamak için kurslar ve kariyer yolları geniş arasından seçim yapabilirsiniz. ABD okullarda kampüste çok sayıda uluslararası öğrenci grupları da vardır.

ABD Eğitim çalışmalarını ötesinde öğrenimlerine devam sayesinde öğrenciler ve okulda bir araştırma ve geliştirme gelişmiş kariyer, iş, ya da yıl ötesinde diğer kapasiteleri aramaya sağlar.

 

Öğrenci vize

Öğrenci vize varış sırasında gerekli olan ve bu kadar güncel olması gerekir.Bir F-1 veya M-1 vizesi için gerekli olup olmadığını öğrenin - bu çalışmanın özel ders bağlıdır. ABD büyükelçiliği Bu bilgi edinmek için temas en iyi noktasıdır. Bu okul için vize ile ilgili ayrıntılar açıklayan okul web sitesinde bilgiler de genellikle yoktur. Eğer okula önce bu anlamak emin olun.

ABD Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri hemen güneyinde Meksika sınırının Kanada ve kuzey, Kuzey Amerika'da Kuzey yarımkürede yer almaktadır. 48 basılıyken devletler ve de Alaska ve Hawaii Adaları: Bu 50 eyaletten oluşmaktadır.

ABD konuşma ve din özgürlüğü, bir de başkalarının haklarına saygı sürece hükümet ya da hukuk kısıtlamaları, bağımsız bir yaşam tarzı sürdürmeye hakkı dahil olmak üzere pek çok özgürlükleri, tanınır. Bilindiği gibi Amerika Anayasası üzerine kurulmuş ve ABD Büyük Britanya'dan bağımsız bir ülke ilan 1776 yılında imzalanan Bağımsızlık Bildirgesi, tarafından desteklenmektedir. ABD yüksek öğrenim, zengin kültür ve sanat, ve ortak adam saygı yasaları geniş bir yelpazede ile tanınır. ABD'ye gelen insanlar yasalara saygı göstermeleri beklenir ancak her milletten ve sınırları fırsatları bulmak için halkların insanlara hoş bir açık bulabilirsiniz.

 

Iklim

Iklim Colorado ve kuzey eyaletlerinde soğuk günlerde olmasına rağmen ABD, genel olarak yaz aylarında sıcak olduğunu. Orta-güney in bir soğuk cephe darbeler sürece kışın 65 F etrafında Florida 'ın ortalama sıcaklık gezinen ağır olabilir ancak bu öncelikle Texas dilenmek ve Oklahoma bulunan bazıları bahar ve yaz fırtınaları, tanınıyor ve ovalar devletler. Arkansas ve Tennessee, mevsim kış aylarında soğuk ve yaz aylarında sıcak yaşandığı, daha geleneksel.

 

Toplum ve yaşam maliyeti

ABD'nin toplumun ülkenin kendisi kadar çeşitlidir. Bazı mevcut ekonomi göz önüne alındığında, bu noktada iddia olabilir ama hiçbir kast sistemi yoktur. Kendi servet yaptı ve asgari ücret yapma fabrika işçileri var birçok girişimci ve varlıklı kişiler vardır.

Yaşam maliyeti son yıllarda ABD'de arttı, ama bu değişir, Kaliforniya yaşayan maliyeti örneğin, Arkansas çok daha yüksektir bulunduğunuz durumuna göre. Bunun çoğu da ülkenin kendisi gibi yaşadığımız bir devletin belirli bir alan bağlıdır, zengin alanları ve daha yoksul ve arasında birçok alanlarda vardır.

ABD bu çalışma ya da yaşama bir yer yapmak için tercih edenler için pek çok özgürlükleri ile büyük bir ülkedir. ABD'de okuyan birçok çıkma fırsatlar sunmaktadır. Ülkede mevcut sorunları ekonomi, eğitim sorunları, ve güvenlik dahil - ama ABD orada yaşamak isteyen herkese daha iyi bir yaşam yolu sunmak için çaba.


Sağlık sigortası

Öğrenciler bir grup sağlık sigortası planı katılmak ya da 'ın ağ işveren dışarıdan kendi planı bulmak için uygun olabilir.Sağlık sigortası masrafları şu anda yüksek olmakla birlikte, sigorta şirketleri ile seçim için sağlık planları çok çeşitli vardır. Bu bilgilerin çoğu online olarak kolayca ve ücretsiz tahminler her zaman mevcuttur bulunabilir. Bazen özel okullarda okulda iken üzerinde olabilir planları sunuyoruz. Bu katılıyor önce üniversite ile sunuluyor görmek için okul ile kontrol edin.