Adli Bilimlerde Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Lincoln'de, analitik ve organik kimya, eczacılık, entomoloji, antropoloji ve moleküler biyoloji alanlarında uzman deneyime sahip deneyimli akademisyenler ve uygulamacılar tarafından eğitileceksiniz. University of Lincoln disiplinlerarası araştırma kültürüne katılmaya ve adli tıp tekniklerini ilerletmek için çabalayan akademisyenlerle birlikte çalışmaya teşvik edileceksiniz.

Öğretim, yasal konular bağlamında faaliyet gösteren adli ilkeleri, uzman tanığın rolünü ve kanıtların sunumunu içermektedir. Kriminal soruşturmalarda, suç mahallinden laboratuvara ve son olarak mahkeme salonuna tarafsız kanıt sağlama süreçlerini öğrenebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

İletişim Saatleri ve Bağımsız Çalışma

Bu kursta öğrenciler genellikle program süresi boyunca 350 saatlik bir temas süreleri beklemelidir. Temas süresi, seçilen çeşitli modül seçenek seçeneklerine bağlı olarak değişecektir.

Lisansüstü çalışma, dersler ve seminerlerde ele alınan materyalleri araştırarak, önemli miktarda bağımsız çalışmayı içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada en az iki-üç saat harcaması beklenir.

Ders için kompozisyon ve teslimat her modül için farklı şekilde bozulur ve konferanslar, seminerler, atölyeler, bağımsız çalışma, laboratuvar uygulamaları, araştırma ve bire bir öğrenmeyi içerebilir.

Nasıl Değerlendirilir?

Modül ve ödül için derecelendirme sistemi, lisansüstü öğretim kademelerine yönelik standart yönetmeliklere uygun olacaktır. Modüller için geçiş işareti% 50 veya üstüdür ve ayırt edici işaret% 70 veya üzerindedir.

Modül işareti, farklı değerlendirme yöntemlerine dayalı olarak verilecektir: ders, sınavlar, sunumlar, pratik oturumlar veya modüle çalışma katkıları. Ayrıntılar, akademik yılın başında öğrencilere verilen bir modül el kitabında sağlanacaktır.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş koşulları

Birinci veya üst ikinci sınıf, ilgili bir konuda derecesi onurlandırır.

İkinci bir ikinci sınıf derecesine sahip öğrenciler, görüşmeye tabi olabilir.

Uluslararası Öğrenciler IELTS 6.0'da İngilizce dilini her bir elementte veya eşdeğerinde en az 5.5 olacak şekilde gerektirir. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az