Agronomi master (entegre bitki koruma)

Genel

Program açıklaması

Tarla Bitkileri Master (Entegre bitki koruma)

  • Çalışmaların Süresi: 2 yıl
  • AKTS kredisi: 120
  • Dil: İngilizce


Program açıklaması


Bu programın alaka yetiştirme çağdaş sorunları yakından ekolojik, ekonomik ve teknolojik nitelikte çeşitli faktörlere bağlı olduğu gerçeğinden kaynaklanır. Bitki koruma Biyoteknoloji, sırayla, kaliteli üretim ve ürünlerin geniş bir hastalıksız dikim materyali sağlamak için yardımcı olacaktır.


Program müfredat Özellikle vurgu doku kültürü ve kalustan bitki rejenerasyonu, kimyasal tedavi olarak, bitki koruma için tarımsal biyoteknolojinin bu tür yöntemlere odaklanmıştır.


Öğrenme çıktıları


Bu program çerçevesinde öğrenciler bitkiler, bunların nedenlerini yanı sıra yöntemler ve bitki koruma teorileri tehdit eden başlıca faktörler öğreneceksiniz.


Kariyer fırsatları


Programın mezunları iş almak mümkün olacak ve her iki araştırma kurumlarında ve tarım iş alanında mesleki ve kişisel potansiyelini gerçekleştirmek.


Kabul şartları

  • Lisans veya uzman derecesi;
  • İngilizce Dil seviyesi - en IELTS az - 6, 0 TOEFL IBT - 79;
  • Rusça temel bilgi karşılandı.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Devamını oku

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Daha Az