Aksesuar tasarımı, lüks gadget'lar ve dijital imalat master

Genel

Program açıklaması

Aksesuar Tasarımında Yüksek Lisans, Lüks Gereçler Ve Dijital Üretim

Aksesuar ve Lüks Ürünler Kreatif Direktörü görevi tek çok hassas olan son derece önemli bir rakamdır: Lüks aksesuar yaratıcılık ve işlevselliği ile bir marka özünü ve tekliğini birleştirerek iğfal kalitesini ve gücünü yücelten bu. Dijital modelleme ve imalat yardımı ile tüm öğrenciler Lazer kesim, 3D Printer ve giyilebilir teknoloji Arduino gibi en ileri teknoloji ve imalat makineleri ile bazı parçalar üretebilirler. Ders boyunca öğrenciler, yüksek öğrenim görmüş ustaların ve profesyonellerin gözetimindeki Opensource programı Blender sayesinde 3D modelleme becerilerini geliştireceklerdir. Yaratıcı Yönetmen yaratıcı yeteneklerini, tasarım becerilerini ve esnaf uzmanlığını birleştirerek, Lüks malların tanımına uyan aksesuarlar hatlarının oluşturulmasında yaratıcı personeli lider sorumludur.

Bu, özellikle sık bu ürün hatları için önemli, kendi gelirlerinin bir kısmını ve görüntü borçludur Moda Marka bağlamında, stratejik bir rolü vardır.

Usta dersin amacı Lüks sektöründe uzmanlaşmış gelecekte Yaratıcı Direktör, kendi gelişmişliği stil ve zerafeti olarak gerçek simgeleri, büyüleyici tüm nesilleri öne şeyler sayesinde oluşturmak mümkün derece uzmanlaşmış figürler ve onların temel teklik yetiştirmektir . Öğrenciler, yaratıcı ve tasarım yeteneğini geliştirmek analiz ve tüketici eğilimleri yorumlamak ve Moda, Tasarım, Lüks ve Lifestyle alanlarında bilgilerini pekiştirmek için gerekli becerileri kazandırmak, böylece ders programı yapılandırılmıştır.

Usta dersin sonunda öğrenciler gelişmiş tasarım becerileri elde etmiş olacak, derin bir estetik duygusu gelişmiş ve Tasarım, Fotoğraf ve Çağdaş Sanat sağlam bir eğitim aldı. Eğilimleri tahmin etmek izin vermelidir ve uluslararası düzeyde başarılı koleksiyonları tasarlamak için bir all-round know-how.

Bu ders hedefleniyor:

  • Zaten Moda Tasarımında iyi bir hazırlık edindikleri öğrenciler.
  • Becerilerini mükemmelleştirmek isteyen sektördeki profesyoneller.
  • Öğrenciler ilgili bir altyapıya sahip olmayanlar, ama kim Uzatma Kursları katılarak kendi kültürel ve operasyonel eksiklikler doldurabilirsiniz.

ÇALIŞMA PLANI

  • Üstün Lüks ve Haute Couture Tasarım Konsepti
  • Lüks ve Haute Couture Aksesuarları Proje Koleksiyonu
  • Lüks Gadget Proje Koleksiyonu
  • 3D Modelleme
  • Dijital Üretim Laboratuvarı
  • MODA TARİHİ
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fash ... Devamını oku

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fashion and Design, with the aim of training a new generation of Creative Directors and Strategic Managers and to provide a practical response to the demand for increasingly diversified and specialised professional figures... Daha Az