Ambalaj Mühendisliği Msc

Genel

Program açıklaması

Gelişen Mühendislik Liderleri

Rutgers School of Engineering , öğrencilere güçlü bir teknik altyapı sağlar ve onları heyecan verici ve zorlu mesleklerde liderlik kariyerlerine hazırlar. Hem öğretme, hem de araştırmalarımız, günümüzün zorlukları hakkındaki bilgiyi birleştirirken, bilimsel prensiplere dayanmaktadır.

  • Yüksek Lisans (MS)114782_1.jpg

Ambalaj Mühendisliği bölümündeki Rutgers Yüksek Lisans of Science programı, dünyanın üçüncü büyük endüstrisindeki profesyoneller için artan talebi karşılamaktadır. Üç devletli alanda ve ulustaki az sayıda lisanslı paketleme mühendisliği programından biri olarak, geniş bir sektör yelpazesindeki kariyerlere yeni nesil yetenekler hazırlıyoruz.

Çok disiplinli programımız, makine mühendisliği mühendisliğinden kimya ve endüstri mühendisliğine kadar her konuda arka plana sahip paketleme mühendisleri için tasarlanmıştır. Mühendislik uzmanları, ambalaj tasarım ve geliştirme, üretim, proje yönetimi ve sürdürülebilir ve yenilikçi ambalajlama alanında kariyer gelişimi için gerekli olan becerileri ve eğitimi alırlar.

Lisansüstü paketleme mühendisliği programı, öğrencilere çalışmalarını üç uzmanlık alanında odaklama fırsatı vererek endüstri ve işveren ihtiyacını kabul eder:

  • Paketleme Uygulamaları
  • Paketleme dizaynı
  • Paketleme Malzemeleri

Derece Seçeneği

MS 30: Ders Kredileri

Öğrenciler, en az 5 3 kredilik PE yüksek lisans dersleri (15) ve 3 kredilik bir Yüksek Lisans Projesi dahil olmak üzere 27 ders kredisini tamamlamalıdır. Final sözlü sınavı yüksek lisans projesine dayalı yazılı bir rapordan ve sözlü raporun sunumundan oluşacaktır.

Yüksek Lisans (tezli, tezsiz): 30 Ders Kredisi

Programın gereklilikleri arasında 24 kredilik ders çalışması ve 6 kredilik tez ve sözlü savunma (tez) veya 6 adet ek ders veya proje işi kredisi ve bir yazma zorunluluğu (tezsiz) dahil olmak üzere en az 30 kredi bulunur.114783_2.jpg

Neden Rutgers School of Engineering Enstitü Rutgers School of Engineering Fakültesi?

Rutgers School of Engineering Yüksek Lisans programları, endüstri ve araştırma ilerlemesi için belirli bir mühendislik disiplindeki bilgilerini geliştirmek isteyen öğrencilere yöneliktir. Gelişmiş araştırma ve burs için küresel bir taahhüt ile birlikte yedi mühendislik departmanı aracılığıyla dokuz derece programlar sunuyoruz.

Öğrencilerin, araştırmanın ön saflarında yer alan yeniliklerle doğrudan ilgili alanlara odaklanmasını sağlayan seçmeli derslerle temel bir temel müfredat geliştirilmektedir. Rutgers'den ileri bir derece ile mezun olan öğrenciler, çeşitli endüstriyel ve kurumsal alanlarda kariyer üstlenmek, ayrıca ileri derece için çalışmalarına devam etmek için iyi bir konumdadırlar.

Okulumuz sıkı akademik standartlar sağlar, lisansüstü öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki disiplinlerarası işbirliğini teşvik eder ve lisansüstü öğrencileri hem akademik hem de akademik olmayan kariyerlerde başarılı olmaya hazırlayan yenilikçi mesleki gelişim girişimlerini denetler.

Neden Rutgers?

  • Eğitim ve lisansüstü eğitime disiplinlerarası, bütüncül yaklaşım
  • Dinamik ve çeşitli bir topluluk
  • Bölgesel olarak New York, Washington, DC, Philadelphia ve Boston yakınında
  • Önde gelen sektörlerle yakın ilişkiler ve yakınlık
  • Uygun fiyatlı öğrenim ve birkaç burs ve burs mevcut
  • Rutgers Global, vize ve belgelerin korunmasında tam destek sağlar
Son Güncelleme May 2019

Okul Hakkında

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Devamını oku

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Daha Az
Piscataway İlçesi