Read the Official Description

Diğer dilleri konuşan insanlara MATeaching İngilizce (TESOL)

Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi bizim MA ile TESOL kariyer fırsatlarının geliştirilmesi.

Bir yerleşim bileşeni içermektedir İngiltere'de birkaç TESOL programlardan biri.

Deneyimli öğretmenler ve çok az veya hiç eğitim tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.

dil ve pratik beceriler geliştirme öğretim dilbilim kuramını karıştırır.


Biz tasarımı ve kapsamlı dil öğretim programları yeteneğine sahip güvenen, iyi bilgilendirilmiş, becerikli dil öğretim uygulayıcılara geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kendi uygulama ve ortama bağımsız araştırmalar yaparak bilgi tabanını genişletmek gerekir.

Biz tanımak ve değer profesyonel, kültürel ve hayat tecrübeleri; Eğer geliştirmek ve program süresince bu deneyimleri keşfedeceğiz. Bu teorik giriş ve pratik uygulama yardımıyla yansıma yoluyla mesleki bilgi ve anlayış geliştirmek olacaktır.

Bağlam özgü mesleki gelişim programına önemli unsurdur. Biz daha önceki iş bağlama geri, hatta belirli bir ayar için uyarlanabilir bir bilgi tabanına sahip bir yenisine geçmek için hazırlar.

Genel bakış

Biz akademik ve profesyonel içerik ve deneyim bir denge sağlayarak, TESOL anahtar teori ve ilkeleri anlayışınızı yardımcı olacak. Eğer dil analizi ve anlayış içinde yeteneğini, hem de sınıf malzemelerden uygun şekilde bu birleştirmek için nasıl bilginizi ilerletmek geliştireceğiz.

Biz akademik ya da mesleki kariyer yolunda devam etmek için gerekli araştırma ve düşünme becerileri ile size sunarken, TESOL mevcut anlayış ve bilgisini geliştirir esnek ve destekleyici bir öğrenme programı var.

Programın bağımsız çalışma miktarı kademeli olarak güven ve özgüveni inşa etmek için, içinde ve modüller arasında hem arttırır boyunca. sürekli mesleki gelişim gelecekteki da bizim için önemlidir gibi, yansıma, kilit beceri olarak, MA TESOL ötesinde öğrenmeye devam yeteneğinizi beslemek için tüm modüller halinde iç içe geçmiş durumda.

Kurs yapısı

MA TESOL hem tam hem de yarı zamanlı mevcuttur ve uluslararası öğrenciler için düşük ikamet seçeneği yoktur. Düşük ikamet rota Eylül ayında sadece bir giriş noktası ile yılın eylül ve şubat aylarında iki giriş noktası vardır.

Süresi 1

Bu birinci trimesterde çalışmalar pratik ve teorik unsurların bir karışımını içerecektir. Eğer sınıfta yansıtmak için teşvik edilecek ilk yerleşim fırsatınız olur. bağımsız çalışma becerilerinin geliştirilmesi de bu üç aylık dönemde başlar.

Trimester 2

Biz ikinci yerleşim yanında alakalı teorilerin ayrıntılı tartışma yoluyla pratik öğretim becerilerini geliştirmeye devam edeceğiz. Bir öğrenci olarak Kişisel bağımsızlık ilgili teorik konularda haftalık tartışmalara liderlik rolleri katılmaları yoluyla gelişir. Sen araştırma metodolojisi üzerinde bilginizi güçlendirmek ve bir tez önerisi geliştirerek tezin hazırlanmak için başlayacağız.

Trimester 3

Eğer toplamak ve verileri analiz etmek ve tez içinde bu araştırmayı yazma gibi bu üç aylık dönem, geliştirdiğiniz becerileri doruk noktasını görür.

Yarı zamanlı öğrenci modüllerinin aynı sırayı takip edin, ancak iki yıl içinde yaparlar.

Bu dersler aracılığıyla öğretilir olacak; seminerler; atölyeler; yönlendirilmiş sınıf tabanlı faaliyetleri; ve tartışma. Peer-öğretme fırsatları, sunumlar ve öğrenci led atölyeler de program boyunca kullanılır. Eğer gelişimini desteklemek için özel bir öğretmen verilir.

Bu artırır ve deneyimleri yansımasını destekler Yerleşimlerinizin sırasında günlük tutmak için teşvik ediyoruz. Bu sınıfta başlayacak ve bireysel bir kendini yansıtma ve akran yansıma bazında program boyunca devam hangi uygulamaya teorisi bağlayan tartışmaların devam yardımcı olur. Sizin gibi diğer kursiyerler Eğer uygulama topluluğu oluşturmak olarak paylaşılan deneyim ve hikayeleri üzerine çekmek için önemli bir kaynaktır.

Fırsatlar

Geçerli mezunlar kariyer listesi

İngilizce dil öğretimi (genel veya özel), dil öğretmeni eğitmen, malzeme yazma, müfredat geliştirme, dil ders kitabı editörü Araştırmaları Eğitim Müdürü / Müdür Yardımcısı, doktora çalışmaları: MA TESOL tamamlayan öğrenciler de dahil olmak üzere birçok kariyer fırsatları sahip olacak.

Düşük ikamet

Biz uluslararası öğrenciler için düşük ikamet seçeneğini sunar. Sen öğretim girişinin bir ya da iki yoğun hafta (genellikle Eylül ve Ocak ayı) için yılda iki kez Bath Spa Üniversitesi'nde katılacak. Bu atamalar tamamlayarak bir sonraki yüz yüze eğitim binasının önce teslim edildiği bir çalışma dönemi izler. bu program rota için hiçbir yerleşim fırsat vardır. MA TESOL'ün Tamamlama yüz yüze blokları sırasında alınan modüllerin sayısına bağlı olarak bir ya da iki yıl sürer.

Önceki Öğrenmenin Akreditasyonu (APL)

Eğer başarılı bir şekilde başka bir üniversitede önceki Seviye 6 veya 7 modülleri tamamlamış eğer Önceki Öğrenmenin (APL) Akreditasyon sunulabilir. Biz ödül üniversiteden tam transkript gerektirir. Cambridge ESOL Delta veya TESOL bir Trinity College London Diploma (DipTESOL) ile Başvuru ilk trimester gelen kredisine denk 60 kredi alabilir son 6 yıl içinde kazanılan, bu nedenle ikinci üç aylık dönemde programa katılabilir.

(- Önceki Deneyimsel Öğrenme Akreditasyon APEL) Bu mesleki gelişim bağımsız bir çalışma portföyü derleme tarafından mesleki gelişim diğer türlü akreditasyon kazanmak da mümkündür.

Kabul

Öğrenciler genellikle tanınan bir yüksek öğretim kurumundan uygun bir uzmanlık iyi bir lisans derecesi (en azından 2:1) sahip olacaktır. Öğretim deneyimi hoş ama şart değildir.

İlk üç aylık dönemde Serbest Çalışma modülünü almak isteyen öğrenciler bir işveren bir mektup şeklinde öğretim deneyimi kanıt sağlamalısınız. İlk dili İngilizce olmayan yabancı uyruklu veya eşdeğeri (a her bileşeninde 6 minimum) IELTS 6.5 minimum dil seviyesine sahip gerekmektedir.

İngiltere'de bir Açıklanması ve Engelleme Servisi (DBS) onay çocuklar ve savunmasız yetişkinler ile çalışmak için gereklidir. Tüm kurs katılımcıları program için kendi yerleşim başlamadan önce gerekli evrak tamamlamak gerekecektir. Bu işlem için gerekli ek bir ücret yoktur.

Program taught in:
Ingilizce

See 29 more programs offered by Bath Spa University »

Bu kurs bir Campus based
Start Date
Eyl. 2019
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Eyl. 2019
End Date
Application deadline

Eyl. 2019

Location
Application deadline
End Date

MA TESOL | Student Advice