Ana illüstrasyon, hareketli grafik ve 3d

Genel

Program açıklaması

Illüstrasyon, grafik tasarım ve iletişim ile ilgili birçok profesyonel projelerde önemli bir araç haline, grafik, sanatsal ve iş dünyası içinde en boğa disiplinlerden biridir. Bazı seviyede katlanarak geliştirdiği Ama eğer video formatında parçaları ve illüstrasyon içeriğinin yaratılması, kendi görsel dilini ve yolunu gelişmekte, kendi içinde bir araç haline gelmiştir görsel-işitsel tasarım, içinde tüketici ile daha doğrudan empati görüntüleri gebe.

Bu nedenle daha çok profesyonelleri hem disiplinler, illüstrasyon ve hareketli grafikler birleştirmek için gerekli olan ve aynı zamanda projelerine 3D teknikleri ile başa çıkabilir.

Profesyonel sanatçıların yeni nesil bu sektörlere geçerliliğine vazgeçilmez bağlantı haline araya kavram ve eğilimleri reinventing tüm yaratıcı alanlarda, gelen tasarımcıları getirdi.

Amaçları

Bu ana görsel-işitsel medya becerileri uygulanan profesyonel illüstrasyon ve illüstrasyon geliştirmek için gerekli projelerle öğrencileri için özel bir ders olarak tasarlanmıştır.

Bu çizime bir giriş olarak tasarlanan, ancak iddia herkesi özellikle üzerinde duruluyor, iletişim ve tasarım birçok alanda yeni stratejiler yaratıcı daha araç olarak resme kullanan öğrencilerin aşılamak istiyor değil film ve 3D görüntüler gelişimini oluşturmak için teknoloji ve uygun yazılım kullanımı gerekli araçları olarak sunulmaktadır yaparken hareketli grafik veya hareketli grafik, yaratıcı ve anlatı omurgasını olur görsel-işitsel içerik, oluşturulması kaynakları ve bu tür projelere zenginleştirmek yenilikçi görüntülerin nesil için.

Program bir yandan derinleştirecek, illüstrasyon kavramı farklı teknikler ve yollar öğrenmiş olacak, profesyonel ressamlar tarafından öğretilen eylem her alan için belirli atölyeler bir dizi farklı, yaratıcı etkinlikler ve iletişim uygulanan Her projeyi yaklaşım. Öte yandan, ve paralel olarak, öğrenci gibi borçlanma araçları gibi görsel-işitsel medya içinde grafik önerileri oluşturmak için gerekli becerileri ile sağlanan sergi televizyon, reklam görüntüleri ve görsel-işitsel medya perdeler ve üretmek ve grafik kaynakları uygulamak için Her öğrenci kitap ve profesyonel bir ortamda ve yarışmalar ve yarışmalara kendi çalışmalarını sunmak üzere kişisel makara için malzeme geliştirecek programın sonunda bu projelerde ve 3D çizimler.

Hitaben

Mezunlar ve akademik müfredat ve / veya portföy ile çizim, grafik tasarım ve beğenilen bir yazılım deneyimi olan mezunlar. Aksi takdirde, Grafik Tasarım Yüksek Lisans / Temel Kursu almalıdır.

Erişim ve Lisans

Erişim üniversite diploması (BA, lisans veya yüksek lisans) ve iç seçim süreci. Universitat Abat Oliva CEU tarafından verilen kendi master elde edilir.

Müfredat Yol

Bu Yüksek Lisans mezunu akademik müfredatı birleştirerek sonucudur:

  • İllüstrasyon Uygulamalı Tasarım
  • Görsel-İşitsel Tasarım: Motion Graphics ve 3D
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Devamını oku

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Daha Az