Ana kontrol ve mali yönetim

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans için part-time çalışmaları

Yüksek lisans programı, kontrol ve finansal yönetim * derecesi "Yüksek Lisans" ile (MA) kültürlü iş becerileri ve özel bilgi hem de sağlar. Böylece, mezunlar departmanları ile işbirliği içinde, onların şirketlerinde danışmanlık ve desteği ile iş kararları hazırlamak mümkün. Yönetim muhasebesi ve finansal yönetim uzmanları olarak, genellikle çeşitli bölünmeler ve çıkar grupları arasında bir arabulucu olarak hareket ederler. Iş kararları ve gelişmelere analitik bakış ve kurumsal hedeflerine etkin peşinde şirketler için bu nedenle önemlidir. Derecesi ile mezun karar vericilere destek ve tavsiye anlamında liderlik sorumluluğu veya kalifiye personel işlevlerini üstlenmeye iyi hazırlanmış.

  • Şu anda akreditasyon sürecinde

SÜRE

31 ay

Hedef kitle

Kurs mezunlarının kontrol ve finans uzman olarak kendilerini tanımlamak isteyen bir iş lisans programları hedefleniyor. Derin ve profesyonel yönelime ek olarak, öğrenciler, yönetim sorumluluğu ilk transferi için hazırlanmıştır.

Ön Koşul

1) Profesyonel azından 2.4 bir kural olarak bir not ortalaması ile, en az 180 kredi puan çevresi, iş odaklı üniversite mezunu eleme. Bir iş bilgisi olarak tarım farklı bir türü ile yüksek eğitimde kanıtlamak için (4).

Çalışma motifler ve kişisel hedefleri, bir iş görüşmesi 4 şeklinde yetenek testi 3) başarıyla tamamlanması çıktığı 2) özgeçmiş ve başvuru mektubu, organizasyon ve yönetim işletmelerin, mikro-iktisat, muhasebe ve işletme matematik / istatistik alanlarında) temel bilgisi (sertifika belgesi veya mesleki deneyimler) 5) İngilizce dil (sertifikaları, yabancı dil prova veya harici dil testleri kanıtı. Bir dil testi yapılır yetenek testinin bir parçası olarak kanıtı eğer.)

Organizasyon

Yüksek lisans programı 31 ayda kariyer profesyoneller içindir. İlk dört dönem varlığı ile her hafta başlar. Daha sınıf dersler cumartesi günleri yapılmaktadır. Hafta senkron e-öğrenme gerçekleşir. Beşinci ve altıncı dönem bir yüksek lisans tezi tamamlanması için kullanılabilir ve kolokyum mevcuttur.

Öğrenim Ücretleri

31 ay x 600 € = 18.600 € toplam; 2.400 €: sınav ücreti kapalı

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fün ... Devamını oku

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fünf Standorten Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann und Marburg über 1.900 junge Menschen. Daha Az
Paderborn , Paderborn , Paderborn , Paderborn + 3 Daha fazla Daha az