Ana moda tasarımı ve pazarlama

Genel

Program açıklaması

Giderek kişisel bir proje yürütmek isteyen daha yaratıcı bir ortaya çıkar, ben pazar onun zavallı bilgisini frenlenir. Bir girişimci, geniş moda endüstrisi içinde farklı disiplinlerden herhangi bir koleksiyon oluşturmak için, yani bir markanın stratejik bir yaklaşım geliştirmek ve tasarım ve pazarlama olan eylem planını tanımlamak mümkün olmanın yanı sıra çok yönlü olması gerekir tutarlı.

Aynı zamanda hesap yaratıcı kriterlerin ancak onların ihtiyaçlarını alarak, tasarım, planlama ve bir moda markası olarak günden güne oluşturan farklı unsurları geliştirmek, üretime adapte teknik kavramlar, dağıtım planları ve estetik anlayışları markası görsel hattı ile belirlenir.

Bu nedenle, bir markanın başarısı için iş ve stratejik vizyon hakim ve koleksiyonlar sonunda, kamu, seviye belirli durumlarda tasarımını girin genel koleksiyonları tasarımında bir arka plan vardı sahip yanı sıra, gerekli Fiyat ve çok kesin bir eğilim kalır. Derinlik disiplinleri ve belirli pazarlara size bu alanlarda usta ve diğer disiplin veya piyasada daha sonra girebilirsiniz çok daha komple bir profesyonel olmasına yardımcı araçlar ile donatılmış olabilir içinde tanıyabilme.

Bu ikili eğitim moda markaları için Yaratıcı Yönetmen rolünü üstlenecek izin zenginleştirilmiş bir girişimci ve profesyonel olarak tasarımcı.

Amaçları

Bu ustanın temel amacı, kendi moda proje başlatmak veya herhangi bir markanın yaratıcı direktörü egzersiz isteyenler için istediğiniz bir girişimci yetiştirmektir.

Bu moda şirketleri için stratejik kararlar açısından geniş bir arka plan için gerekli olana kadar geçerli işi gerektiren dinamik koleksiyonlarını geliştirmek için teorik ve pratik bilgi ve yaratıcı yöntemleri, moda daldırma yapmak için bir profesyonel gerektirir .

Program başlatmak ve / veya bir moda markası doğrudan izin gerekli silahlarla öğrencilere sağlar. Pazar analizi ve yepyeni bir proje canlılığını sağlayan operasyonel stratejilerin geliştirilmesinde kapsamlı bir eğitim, bu tür couture, gündelik veya tasarımı çok özel alanlara (projelerin geliştirilmesinden profesyonelleşme tasarım moda çalışmalarının olağan eğitimi tamamlayan ve başka bir alanda meydan karşılamak yardımcı ons).

Bu ana vurgu bir girişimci olarak profesyonel piyasaya geçişi kolaylaştıracak temel üzerinde bunun sonunda çünkü, her öğrenci kendi markası bir proje için bir iş planı geliştirmek veya edecektir tercih edenler, mevcut bir markayı yeniden konumlandırmak için.

Hitaben

Mezunlar ve beğenilen akademik müfredat ve / veya portföyü ile moda tasarımı deneyimi olan mezunlar. Aksi takdirde, enstitü / Moda Tasarımı ve Görüntü kursuna katılmak gerekir.

Erişim ve Lisans

Erişim üniversite mezunu (lisans veya lisansüstü) ve iç seçim süreci. Universitat Abat Oliva CEU tarafından verilen kendi master elde edilir.

Müfredat Yol

Bu yüksek lisans lisansüstü Gelişmiş Moda Tasarımı ve Pazarlama ve Marka Yönetimi Moda akademik müfredatı birleştirerek sonucudur.

Son Güncelleme Kas 2015

Okul Hakkında

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Devamını oku

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Daha Az