Ana pazarlama ve satış yönetimi

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans için part-time çalışmaları

Mal ve hizmetlerin pazarlama giderek bütünsel, entegre bir yaklaşım devam ediyor. Tedarik, üretim, finans, personel ve yönetim tüketici davranışı çok yönüyle etkileyen cerrahi tekniklerin yanı sıra satış ve pazarlama başarısı için merkezi stratejik öneme sahip. Pazarlama ve satış kullanarak iş süreçleri temel görevlerin etkin bir yönetim olmadan akla değil gibi. Yüksek lisans programı pazarlama ve satış yönetimi * in derecesi "Yüksek Lisans of Arts" (MA) ile pazarlar ve dağıtım kanalları, müşteri ilişkileri detaylı bilgi sahibi olacak ve klasik ve dijital iş modelleri bağlamında bakım yanı sıra marka ve marka yönetimi. Pazarlama ve satış yönetimi sorumluluk edinimi için gerekli bilgi ve becerileri ile çok part-time kazanmak.

  • Şu anda akreditasyon sürecinde

SÜRE

31 ay

Hedef kitle

Kurs mezunlarının pazarlama ve satış uzmanları olarak kendilerini tanımlamak isteyen bir iş lisans programları hedefleniyor. Derin ve profesyonel yönelime ek olarak, öğrenciler, yönetim sorumluluğu ilk transferi için hazırlanmıştır.

Ön Koşul

1) Profesyonel azından 2.4 bir kural olarak bir not ortalaması ile, en az 180 kredi puan çevresi, iş odaklı üniversite mezunu eleme. Bir iş bilgisi olarak tarım farklı bir türü ile yüksek eğitimde kanıtlamak için (4).

Çalışma motifler ve kişisel hedefleri, bir iş görüşmesi 4 şeklinde yetenek testi 3) başarıyla tamamlanması çıktığı 2) özgeçmiş ve başvuru mektubu, organizasyon ve yönetim işletmelerin, mikro-iktisat, muhasebe ve işletme matematik / istatistik alanlarında) temel bilgisi (sertifika belgesi veya mesleki deneyimler) 5) İngilizce dil (sertifikaları, yabancı dil prova veya harici dil testleri kanıtı. Bir dil testi yapılır yetenek testinin bir parçası olarak kanıtı eğer.)

Organizasyon

Yüksek lisans programı 31 ayda kariyer profesyoneller içindir. İlk dört dönem varlığı ile her hafta başlar. Daha sınıf dersler cumartesi günleri yapılmaktadır. Hafta senkron e-öğrenme gerçekleşir. Beşinci ve altıncı dönem bir yüksek lisans tezi tamamlanması için kullanılabilir ve kolokyum mevcuttur.

Öğrenim Ücretleri

31 ay x 600 € = 18.600 € toplam; 2.400 €: sınav ücreti kapalı

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fün ... Devamını oku

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fünf Standorten Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann und Marburg über 1.900 junge Menschen. Daha Az
Paderborn , Paderborn , Paderborn , Paderborn + 3 Daha fazla Daha az