Ana tarım geliştirme

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Tarım Kalkınma Yüksek Lisans

Uygulamalı Bilimler aeres Üniversitesi Lisans mezunu veya genç profesyoneller için Tarım Kalkınma Yüksek Lisans sunuyor.

tarımsal gıda sektöründe uluslararası şirketlerin giderek yerel hareket ve küresel düşünebilen değişim yönetimi nitelikli uzmanları, gerekir. Bu Yüksek Lisans programının tüm mezunlar kendi şube dışında bir iş bağlamında değişim süreçlerinin ilk elden bilgi sahibi olacak ve bu sorunları ile uğraşmak onlar oynayabilir iş kültürleri ve iş ahlakı ve rol uluslararası farklılıklar değerli bilgiler elde etmiş olacak değişim süreçlerinde. Bu insanlar gıda iş hayatının bilimi getirmek.

Tarım Kalkınma kişisel gelişim, iş analizi, çevre analizi ve iş stratejisi entegrasyonu hedefleyen içinde, bu Yüksek Lisans tamamlamak için başarılı değişim süreçlerini tasarlamak ve uygulamak için.

Profil Eğer tarımsal gıda sektörü uyum ve yeni kavramların hızla gelişmesi benzersiz olduğunu biliyoruz, bu Usta sizin için ideal bir ortamdır. Burada başarılı olmak için, girişimci olmak gerekir, yaygın farklı iş ortamlarında ile ilgili yaşanan ve kuruluşların kültürler ve bunları şekillendiren insanlar için duyarlı. Bu yüksek lisans ders mezun mükemmel iş anlayış ve uygulama vardır ve geliştirme girişimci kanıtlanmış bir sicili vardır. O ya da o güçlü bir ağ ile gelir ve bu sektörde yenilik için araştırma uygulayabilirsiniz.
Bu lisans ya serbest meslek ya da aşağıdaki konumlardan birinde büyük bir şirkette bulacaksınız:

  • iş analisti
  • iş geliştirici
  • yöneticisi anahtar teslim projeler
  • operasyonel yöneticisi


Temelde uluslararası ve kültürlerarası bir ortamda.Vasıf

Başarıyla bu 12 aylık programını tamamladıktan sonra Tarım Kalkınma Yüksek Lisans derecesi alacak. Bu derece geçerli ve Hollanda-Flaman Akreditasyon Kurumu tarafından akredite Uygulamalı Bilimler, bir devlet tarafından tanınan Yüksek Lisans.

Aşama

Orada bir öğrenme portföyü oluşturmak olduğu dört aşaması vardır ve bu aşamalar tüm program süresince çalışan bir şirket ile ilgilidir. Eğer şirket yapacak katkısı olan iş süreçlerini yenileyerek, ve sürdürülebilir bir işletim sektörde uluslararası gelişmekte olan teşvik edilmelidir önemlidir.

aşamaları şu şekildedir:


1. Ücretsiz hareket ettirici - iyileştirme seçenekleri, araştırma ve analiz Yüksek Lisans şirket ve yansıma keşfetmek.

2. Genç potansiyeli - Şirketin uluslararası iş bağlamını saygı tertipleyerek iyileştirme seçenekleri.

3. Yönetici - değişiklik önermek ve iyileştirilmesi için müdahale stratejilerini uygulamak için destek kazanıyor.

4. Araştırmacı - Sen analiz etmek ve müdahale stratejileri etkisi yansıtmak ve bu konuda master tezini yazacak. Sonuç olarak, Yüksek Lisans şirketinde Tez savunmak ve kendi öğrenme deneyimi yansıtacaktır.

Uygulama Topluluğu

Her ay Uygulama Toplulukları meslektaşım Usta öğrencileri ile deneyimlerini paylaşma Usta şirketlerinden birinde bir araya gelecek. Bu şirket için çalışan Usta öğrenci şirketi sunacak. Sonrasında kavramlar ve Yüksek Lisans şirkette sahip görevlerle ilgili son teorik anlayışlar daha fazla bilgi edinme Uygulamalı Bilimler CAH Vilentum Üniversitesi dönecektir.

Yüksek Lisans Firma

Bizim seçilen Usta şirketlerinden biri senin eğitimin büyük bir kısmını yürütecek. Bu uluslararası tarım şirketleri, pazarın üstündeki faaliyet gösteren iş bağımsız bir analizini yapmak için Yüksek Lisans öğrencisi fırsatı sunuyoruz. Kendi inisiyatifi ile şirket keşfetmek zorunda ama Uygulamalı Bilimler CAH Vilentum Üniversitesi öğretmen ve bir şirket koçu hem koçluk edilecektir.

kabul kriterleri

tarım veya eşdeğer • Lisans

• İngilizce yeterlilik gereksinimleri (TOEFL 577 / IELTS 6.5)

• İstatistiksel Analiz Yeterlik

• ilgi ve güçlü motivasyon seçilen alanın bir vizyon tarım ve gıda sektöründe başarılı olmak için

• Takım ruhu ve uluslararası bir çalışma ortamında esnek bir tutum

Seçim

Üç pozitif referans mektupları, online iş kişilik testi, bir motivasyon mektubu ve mülakat seçim prosedürünün temel unsurlarıdır. İzlanda Boot Camp hafta seçim prosedürü son aşamasıdır.

Nasıl uygulanır

Tarım Geliştirme bu Lisans programına başvurmak için, başvuru formunu doldurun ve istenen belgeleri (motivasyon mektubu, özgeçmiş, en uygun diploma ve işaretleri listesinin tarama) eklemek emin olun.

maliyetleriniz

• Taşıma ücreti (online değerlendirme raporu dahil) 150 €

Kasım ve Ocak, Şubat ve Mart aylarında 1,000 € her 4,500 € Ekim ayında, 1,500 €: 5 taksit •

• İzlanda Katkı Boot Camp 600 €

• Kitap ve diğer malzemeler 350 €

sizin tazminat

• Ana Şirket Garantili ödeme ayda 250 €

• Tazminat ile ilgili seyahat ve konaklama masrafları pazarlık

Bir yıl, diğer Usta mezunları önce, stratejik bir konumda işgücü pazarına girmek olduğunu fark etmek önemlidir.

profesyonel Usta

Profesyonel HBO (Meslek Yüksek Eğitim) yüksek lisans programı pratik deneyim adamıştır. Bu mesleki deneyim katılımcının daha da geliştirilmesi için bir atlama taşı olarak hizmet vermektedir. Bu esas olarak bir değerlendirme (katılımcıların kendi pratik durum için geçerli gerektiğini sık sık kağıtları ve iş davaları) ve ders sırasında profesyonel durumlara sürekli bağlantı halinde yansır.


Bir üniversite yüksek lisans ilişkili bilimsel araştırma performans önemli olduğu bilimsel bir bağlamda bir yüksek lisans programıdır. master programının bu tip vurgu teorisi olduğunu. Bu değerlendirmenin (öncelikle yazılı sınav ve vurgu bilimsel temel üzerine tez) ve konferanslar yansıtılır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Talent to grow. That is what Aeres University of Applied Sciences stands for. Our university is rooted in the agricultural and educational higher education. We focus on education, research and sharing ... Devamını oku

Talent to grow. That is what Aeres University of Applied Sciences stands for. Our university is rooted in the agricultural and educational higher education. We focus on education, research and sharing knowledge. This is how we contribute to the development of innovative professionals. Professionals who are capable of taking responsible decisions in a complex world, with a natural talent for acting sustainable. Daha Az
Almere , Dronten , Halifax Bölge Belediyesi + 2 Daha fazla Daha az