Analitik Bilimler Içinde Msc

Genel

Program açıklaması

Tam zamanlı Analitik Bilimler Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans Diploması araştırma odaklı bir derecedir.

Modern analitik bilimin bağımsız bir pratisyeni olması için gereken deneyim ve teknikleri, araştırma ve endüstri için gerekli becerilerle geliştireceksiniz.

Analitik kimyanın ileri yönlerinde temel öğretimi sağlar ve isteğe bağlı modüller aracılığıyla uzmanlık bilgisi alanlarını keşfetmenizi sağlar.

Çok çeşitli analitik teknikler uygulayacak ve genişletilmiş bir araştırma projesi ile paha biçilmez araştırma deneyimi kazanacaksınız.

Analitik bilimlerin temellerini geliştiren bu temel teknikler aşağıdakileri içeren disiplinlere uygulanır:

  • Spektroskopisi
  • Arkeometri
  • Malzeme Karakterizasyonu
  • Ayırma bilimi ve kütle spektrometresi

Giriş koşulları

Analitik Bilimler Yüksek Lisans Başvuruları için kimya bir derece, yakından ilgili bir disiplin tamamlamış (veya tamamlanması nedeniyle) veya eşdeğer bir deneyime sahip olması bekleniyor.

Birinci derece, 2: 2 veya daha yüksek bir fen dersinde (örneğin, Biosciences, Farmasötik Bilim, Kimya, Adli Bilim, Jeoloji, Çevre Bilimi, Arkeoloji Bilimi) BSc olmalıdır.

İngilizce dil gereksinimleri: İlk dili İngilizce olmayan öğrenciler için, en az Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) 6.0 ya da dengi bir puan gereklidir.

IELTS gerekliliğini karşılamıyorsanız, bir University of Bradford hazırlık öncesi İngilizce kursuna katılabilirsiniz.

Ne çalışacaksın

Bu programın öğretilen içeriği, üniversite ve fakülte stratejisi doğrultusunda güçlü bir şekilde araştırılmakta ve programda ders verecek akademik personel, yüksek kaliteli, uluslararası bilimsel dergilerde yayın yapan aktif araştırmacılardır. Program, konulara iyi bir zemin sağlamak ve daha sonra bireysel ya da grup projeleri için öğrenci tarafından yönlendirilen çalışmaya devam etmek için resmi öğrenme yaklaşımlarından yola çıkılarak tasarlanmıştır.

Yüksek Lisans 180 kredi, Yüksek Lisans Diploması ise 120 kredidir.

2019 girişi için modül bilgilerinin değişebileceğini lütfen unutmayın.

Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Devamını oku

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Daha Az