Antropoloji

International Accelerator

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Antropoloji

International Accelerator

antropoloji

HAKKIMIZDA

Global ve Sosyo-Kültürel Çalışmalar Bölümü'nde hoş geldiniz. GSS çapraz disiplinli teori ve araştırma ile antropoloji, coğrafya, sosyoloji disiplin yaklaşımları entegre etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Bizim Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Kimlikler ve Eşitsizlikler, Göçler ve Diasporaları ve Doğa-Toplum: programları üç örtüşen temalar odaklanmak.

karşılaştırmalı, milletler arası diasporik ve küresel bakış açıları kullanarak, GSS teorik yaklaşımlar çeşitli aracılığıyla ve nitel, nicel kullanarak bu temalar üzerinde araştırma takip ve araştırma yöntemlerini uygulamalı. Programın araştırma ve öğretim temaları yansıtan ve dünyanın en dinamik bölgelerinden birinde bizim üniversitemizin konumu ile rezonansa: Karayip ile Amerika Birleşik Devletleri arasında köprü, sosyo-kültürel, politik, ekonomik ve çevresel güçlerin Miami-hemisferik kavşak büyük metropol ve Latin Amerika, Atlantik bölgesi ve büyük dünya.

Uluslararası ve Halkla İlişkiler Okulu (SIPA) içinde programın içerme FIU Latin Amerika ve Karayip Merkezi aracılığıyla öğrencilere araştırma ve ilişkili fırsat zenginliği verir; Afrika ve Afrika Diaspora Çalışmaları Programı; Asya Araştırmaları Enstitüsü; Avrupa Birliği Merkezi; ve Emek Araştırmaları ve Çalışmaları Merkezi, sadece birkaç isim. GSS SIPA ve Çevre Okulu ve Toplum (SEAS) içindeki ortak bölümleri ile işbirliği yapmaktadır. Aynı zamanda Kadın Araştırmaları gibi programlar ile yakın ilişkiler sürdürmektedir; Tarih ve Psikoloji Bölümleri; Halk Sağlığı Stempel Okulu; ve Tıp Koleji.

GSS programları, etkinlikler ve toplum hakkında daha fazla bilgi için, bizim web sitesine gidin ve bölümün Lisans Programları ve Lisansüstü Programları bölümünü ziyaret edin. Buna ek olarak, biz candan bölüm başkanlığı, program yöneticilerine ve öğrenci derneklerinin başkanları ile temasa geçerek bize hakkında bilgi almak için davet ediyoruz.

Mezun

Antropoloji, İnsan Coğrafyası ve Sosyoloji birleştiren disiplinlerarası bir bölümü olarak, Küresel ve Sosyokültürel Çalışmaları alanında doktora ve yüksek lisans hem de sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizim bölümün öğretim üyeleri ve lisansüstü öğrencileri, üç çekirdekli araştırma kenetlenen temalar uzmanlaşmak:

  • Kimlikler ve Eşitsizlikler
  • Göçler ve Diasporalar
  • Doğa-Toplum

aynı zamanda öğrencilerin Antropoloji, Coğrafya, Sosyoloji veya ya güçlü bir temel kazanmak için izin verirken her ikisi de yüksek lisans ve doktora programları, bizim öğretim üyelerinin disiplinler arası ortak noktalar gücüne çizin.

Yüksek Lisans ve Doktora Gereksinimleri

Antropoloji, Coğrafya, Sosyoloji veya: Doktora öğrencileri üç binbaşı birinde kalan ders çalışma konsantre olurken ikisi de doktora ve yüksek lisans öğrencileri, disiplinlerarası temel derslerin bir dizi tamamlayın. Bu disiplin önemli kazanılan derece görünür.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Boston, Massachusetts
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Boston, Massachusetts
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste