Arazi ıslahı ve Restorasyon Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Arazi ıslahı ve restorasyonu, madencilik sonrası manzaraları, brownfield ve greenfield sahalarını yönetme ve geri yükleme ve artan talepleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Endüstri, bu taleplere yanıt olarak yönetim stratejilerini uygulayabilen yüksek eğitimli mühendisler ve bilim temelli profesyonellere duyulan ihtiyacı kabul ediyor. Ziraat Mühendisleri Enstitüsü (IAgrE) ve Peyzaj Enstitüsü tarafından akredite olan bu ders, bozulmuş arazi ve tamamen restore edilmiş ekosistemler arasındaki boşluğu kapatmak için gereken bilgi ve becerileri sağlamayı amaçlamaktadır. Kamu ve kurumsal sektörlerde bozulmuş arazileri restore etmek, geri almak ve iyileştirmek için gerekli stratejileri değerlendirme, planlama ve uygulama becerilerini sağlar. İlgili arazi ıslah sahalarına yapılacak ziyaretler programın büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Öğrenciler, toprak mühendisliği, toprak, bitki ve su etkileşimleri ve ekosistem davranışlarının incelenmesi için özel laboratuarlardan yararlanırlar. Laboratuarlarımız toprak kimyası ve biyolojisinde uzmanlık yeteneklerine sahiptir ve saha denemeleri ve araştırma araştırmaları için kullanılan arazilere sahibiz.

Ders yapısı

Arazi Islahı ve Restorasyonu programı üç bileşenden oluşmaktadır: resmi bir öğretilen bileşen (% 40), Grup Projesi (% 20) ve Bireysel Tez Projesi (% 40).

Örnek modüller

Yüksek Lisans, dersler, pratik çalışma ve saha ziyaretlerinden oluşan sekiz değerlendirilmiş modülden oluşmaktadır.

Bireysel proje

Dört aylık bireysel araştırma projesi sanayi veya akademi içerisinde gerçekleştirilebilir. Yarı zamanlı adaylar, dersin bu bölümünü iş yerlerinde üstlenebilirler. Dersin bu kısmı, öğretilen aşamada edinilen araştırma becerilerini arazi yönetimi ile ilgili pratik bir soruna uygulamanıza olanak tanır.

Grup projesi

Bu proje, öğrencilere akademik gözetim altında takımlarda çalışırken, İngiltere merkezli bir endüstri ortağı ile ticari odaklı, danışmanlık tipi bir projenin sorumluluğunu alma fırsatı sunar. Anket tasarımını, veri toplama ve analizini ve sonuçların müşteriye sunumunu ve sunumunu içerir.

Gelecek kariyeri

Öğrenciler danışmanlık, araştırma, eğitim, kamu ve özel sektör endüstrisinde kariyer elde etme fırsatlarına sahipler ve danışmanlık mühendisleri, korumacılar, çevre ve tasarım planlamacıları / danışmanları, arazi ve sürdürülebilirlik yöneticileri ve danışmanları, araştırmacılar ve eğitimciler gibi işlerin hepsi ilgili . İşverenler arasında yasal kurumlar ve bakanlıklar, koruma güvenleri, çevre şirketleri, uluslararası kalkınma kuruluşları, toprak ve doğal kaynak yönetimi işletmeleri, büyük tarımsal gıda şirketleri, yerel otoriteler, sivil toplum kuruluşları (STK'lar) ve araştırma kuruluşları bulunmaktadır.

Giriş koşulları

İlgili bir konuda birinci veya ikinci sınıf İngiltere Onur derecesi; eşdeğer bir uluslararası nitelik; Ikinci sınıf onur altında bir derece ile ilgili iş deneyimi. Resmi giriş şartlarımızı yerine getirmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

ATAŞ Sertifikası

İngiltere'de okumak için vize almak isteyen öğrencilerin bu kursa katılmak için ATAS sertifikası başvurusunda bulunmaları gerekebilir.

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az