Atçılık Biliminde Msc

Genel

Program açıklaması

Kurs Hakkında

Ders University Center Myerscough teslim Myerscough ve Central Lancashire Üniversitesi tarafından verilir.

MSc Equine Science, at biliminin ön planda, sistematik bir anlayış ve güncel konulara yönelik eleştirel bir farkındalık geliştirir. Öğrencinin at biliminde araştırma ve burs için geçerli teknikler anlayışını geliştirmek, ders karmaşık sorunları ele almak için bilginin orijinal uygulamasını teşvik eder.

Central Lancashire Üniversitesi tarafından verilen bu MSc Equine Science, konuların multidisipipline yaklaşımını tanır. Ders, öğrencinin mevcut uzmanlığını, sektördeki gelişmeleri bilgilendirmek ve yönlendirmek için gerekli olan tüm beceri ve bilgi birikimine genişletmeyi amaçlamaktadır. MSc, bu alandaki endüstri uygulamaları ve araştırmalarının tartışılmasını ve eleştirel değerlendirmesini teşvik edecektir. Ders, öğrencilerin güncel konuları düşünmelerini ve düşünce özgünlüğünü teşvik eden problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.107458_MScinEquineScience-min.jpg

Giriş koşulları

Uygulamalar, Atçılık Bilimi, Atçılık Yönetimi, Eşitlik Bilimi, Hayvan Bilimleri ve Biyoloji gibi ilgili konularda en az Alt İkinci Sınıf (2.2) Onur Derecesi (veya eşdeğeri) olan bireylerden aranır. Yukarıdaki notta onur derecesi bulunmayan ancak ilgili mesleki nitelik ve deneyime sahip adaylar karşılanacaktır. Standart olmayan tüm adaylar kurs için uygunluğunu değerlendirmek üzere görüşülecektir.

Çalışma becerileri kanıtı ile kariyer deneyimi de düşünülebilir. Geleneksel olmayan niteliklere ve ilgili iş deneyimine dikkat edilecektir. Başvuru sahipleri, kurstan yararlanma potansiyellerinin kanıtlarını üretmeye teşvik edilir. Belirli modüller için Önceki Deneyimin / Öğrenimin Akreditasyonu (APE / L) için uygun olabileceğine inanan başvuru sahipleri, bireysel olarak dikkate alınacaktır. İlk dili İngilizce olmayan adayların IELTS 6'ya veya eşdeğerine İngilizce yeterliliğine sahip olmaları istenecektir.

Öğrenme ve değerlendirme

Öğrenme ortamı:

Bu kurs, geniş atlar, büyük kapalı ve açık arenalar ve uzman terapisi ve araştırma ekipmanları dahil olmak üzere, sahada bulunan kapsamlı binicilik tesislerinden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Öğrenciler ayrıca uzman BT donanım ve yazılımlarının yanı sıra Myerscough sanal öğrenme ortamına da Myerscough . Dersler, seminerler, dersler ve çalıştaylar da dahil olmak üzere, kurstaki öğrenme aktiviteleri çeşitlidir. Öğrencilerin dersleri, seminerleri ve değerlendirmeleri desteklemek için kapsamlı bir bağımsız çalışma ve araştırma yapmaları beklenmektedir.

Değerlendirme:

Öğrenciler yazılı raporlar, makaleler, literatür incelemeleri, sınavlar, tezler, araştırma önerileri ve sunumlar gibi çeşitli değerlendirmelerle karşı karşıya kalacaktır.

Ek bilgi:

Belirli modüllerdeki öğrenmeyi desteklemek için çalışma gezileri düzenlenir. Örnekler arasında veteriner merkezleri, laboratuarlar, yarış bahçeleri ve rekabet antrenman sahaları bulunmaktadır. Öğrenciler, Myerscough Yıllık Araştırma Konferansı da dahil olmak üzere araştırma konferanslarına katılmaya şiddetle teşvik edilir. Konuk konuşmacılar da ziyaret eder.

Hangi iş deneyimini alabilirim?

Bu derste resmi çalışma bulunmamaktadır.

Diğer Fırsatlar

Öğrenciler, burs finansmanı veya kendi kendini finanse etmek için başarılı bir başvuruya tabi olarak, araştırmalarını ilgili dergilere veya konferanslara sunmaları için teşvik edilir ve desteklenir.

Kariyer

Kurs, öğrencileri, at ve diğer endüstrilerin aşağıdaki alanları dahil olmak üzere çeşitli atlar kariyerine dahil etmeye hazırlar:

 • Araştırma
 • Ticari
 • Beslenme
 • İlaç
 • Laboratuvar personeli
 • refah
 • eğitimler
 • üreme
 • medya
 • Hükümet kuruluşları

Özel gereksinimler

Ekstra maliyet:

Kurs için gerekli olan kalemler için ek maliyetler şunlardır:

 • Jodhpurs (düz lacivert veya siyah), Binicilik Şapkası, Saç Net, Eldiven - £ 90
 • Laboratuvar önlüğü - 10 £
 • Kolej Polo Gömlek, Kazak ve Ceket (veya düz lacivert veya siyah) - 80 £
 • Yard Çalışmaları için Güçlü Botlar veya Wellingtons - £ 30
 • Kurs için isteğe bağlı fırsatlar ve öğeler için ek maliyetler şunlardır:
 • Eğer Sürüyorsanız: Uzun ve Kısa Kırbaç, Süetsiz Gaiters, Beyaz Gömlek ve Kravat - £ 75
 • Eğer Atlama; Vücut Koruyucu - £ 70
 • Saha Gezileri ve Ziyaretleri (deniz aşırı seyahatleri dahil) - 400 £
Son Güncelleme Oca 2019

Okul Hakkında

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Devamını oku

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Daha Az