Avrupa ve Uluslararası Vergi Hukukunda LLM veya MSc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Ticaret koşulları ve vergiler, birçok ticari kararın merkezinde yer almaktadır. Ticaretin küresel olduğu bir dünyada, yalnızca yerel kuralların bilgisi yetersizdir. Avrupa ve Uluslararası Ticaret ve Vergi Hukuku alanındaki Yüksek Lisansımızla, işletmelerin ve kurumların Avrupa Birliği'nin yasal çerçevesi ile dünya çapında bir bağlamda çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Avrupa ve Uluslararası Ticaret ve Vergi Hukuku alanında yüksek lisans, daha önce hukuk, işletme ve / veya ekonomi alanlarında yapılan çalışmaları temel almaktadır.

Program AB içinde ve dünya genelinde ticaret ve vergi hukukunun pratik ve teorik yönlerini derinlemesine bir anlayışla sunmaktadır. Bu alanlardaki önemli yasa ve politika yapıcılar , diğerleri arasında, Avrupa Birliği (AB), Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ve Dünya Ticaret Örgütü'dür (WTO).

Uluslararası ticaret hızla gelişir. AB içinde ve global olarak iş yapmakla ilgilenenler, iş operasyonlarını düzenleyen kuralları bilmelidir. Çağdaş uluslararası ticaret hukuku, ticaretin tüm yönlerini etkileyen çok sayıda hukuk alanını içerir. Firmalar ve kurumlar, yeni zorluklara uyum sağlamak için sürekli olarak hazırlanmalıdır. Örneğin, iklim koşulları ve diğer sürdürülebilirlik konuları, iş ortamını küresel olarak dönüştürmektedir. Ayrıca, dijitalleşme, yapay zeka ve otomasyon, işletmeler ve yasama organları için yeni yasal sorunlar yaratmaktadır.

Program, alanında en son bilgi birikimine sahip uluslararası bir fakülteye erişim ve Avrupa Birliği mahkemeleri ve kurumlarıyla ve özel uygulamalarda çalışma tecrübesi sunar . Size AB hukukuna özel odaklanan uzmanlık kurslarının eşsiz bir kombinasyonunu sunuyoruz. Kurslar, çok yargılı yasal konularda en son bilgiler için pazarın taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

İş dünyası ile olan yakın ilişkilerimizden dolayı, kurslarımız size Avrupa ve Uluslararası ticaret ve vergi hukuku konularında pratik ve teorik bilgiler sağlayan uzman uzmanların misafir konferanslarını sunmaktadır. Vergi hukukunda uzmanlaşma alanında, örneğin EY ve Deloitte gibi bu konularda çalışan vergi uygulayıcıları ile görüşeceksiniz.

Bir program - iki parça

Bu programa başvururken, Avrupa ve uluslararası ticaret hukuku parkurunu veya Avrupa ve uluslararası vergi hukuku parkurunu seçersiniz. İlk parça Avrupa ve uluslararası ticaret hukuku alanında yüksek lisans derecesi sağlamıştır ve modüller alanlar arasında birleştirilebilir. İkinci parça Avrupa ve uluslararası vergi hukuku alanında yüksek lisans derecesi elde etmektir.

Kariyer fırsatları

AB ve uluslararası hukuk yöntemleri ve programda öğretilen bilgi ve beceriler, uluslararası iş ve işlemlerde yer alan danışmanlar, hukuk danışmanları, hakimler ve memurlar ile iş karar vericileri için bir zorunluluktur. Program, özel uygulama, ulusal ve AB kurumları, uluslararası kuruluşlar ve yasal araştırmalar içinde çalışmak için uygundur.

Daha fazla bilgi https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAGTT adresinde bulunabilir.

Neden Lund University ?

Lund University 1666'da kurulmuş ve kuzey Avrupa'nın en eski, en geniş ve en iyi üniversitelerinden biridir. Üniversite, dünyanın en yenilikçi, sürdürülebilir ve demokratik ülkelerinden biri olan QS Dünya Üniversite Sıralaması 2020'de dünyanın ilk 100 üniversitesi arasında yer almaktadır ve İsveç'e gelen uluslararası öğrenciler için bir numaralı seçenektir.

Uluslararası ağınızı global bir sınıf ortamında oluşturmaya başlamak isterseniz, Lund University mükemmel bir seçenektir. Yüksek öğrenim sağlayan dünyanın en iyilerinden biri olarak gösterilen bir ülkede farklı bir öğrenme biçimini yaşayın. Grup çalışması ve resmi olmayan öğretmen-öğrenci ilişkileri, derinlemesine öğrenmeyi kolaylaştırır.

Üniversite, İsveç'in güneyindeki büyüleyici ve kompakt bir üniversite şehri olan Danimarka'da, Danimarka'daki Kopenhag Havaalanı'na sadece 35 dakika mesafede yer almaktadır. Şehir, canlı öğrenci yaşamı ile ünlüdür ve aynı zamanda dünyanın önde gelen araştırma tesislerine ve uluslararası şirketlere ev sahipliği yapmaktadır.

Lund University hakkında daha fazla bilgi için www.lunduniversity.lu.se adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Devamını oku

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Daha Az
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
Okulun web sitesini ziyaret edin