Ayakkabı Yenilik Yüksek Lisans

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Ayakkabı Yenilik Yüksek Lisans

Ayakkabı Yenilik Slem master uluslararası gelecek vizyonu, tasarım düşünme, ayakkabı uzmanlığı, girişimcilik becerileri ve tüm derhal sınıflar ve projeler sırasında ayakkabı sektörüne uygulanan mesleki tutum oluşturmaya odaklanmaktadır.

Sınıflar ayakkabı iş ve ötesinde tüm yönleriyle öğrencilere geniş bir dünya görüşüne veren Hollanda ve Çin'de gerçekleşecek.

Bir Slem öğrencisi olarak sürekli programın başından itibaren ağınızı kurma, profesyonellerin geniş bir yelpazede bağlanır. Bu yaklaşım yüksek lisans programı bittiğindeki, kendi iş, iş freelance başlatmak ve / veya dünyanın herhangi bir yerinde bir iş arazi mümkün olmasını sağlar.

Uygulanması teorisi

farkında, bilgili ve proaktif olmak ediliyor: Bizim yöntem özetlenebilir.

Slem programları aktif sizin eğitime katılımı yerine pasif 'beyin doldurmak için' fakülte bekliyor gerektirir. Biz her zaman yanlısı activeness ve esnek düşünmeyi teşvik nedeni budur: Müfredat her öğrencinin grup projeleri yanı sıra üzerinde çalıştığı kişisel gelişim planları içerir. Bunlar tanımlanmış ve program boyunca teşvik edilecektir. Bu biçim bilgi içine bilgi dönüşümü için gerekli coşku, basınç ve yaratıcılık üretir.

Ayakkabı Yenilik Slem master çok yoğun bir program, bu yüzden Usta sırasında zorlu bir iş olan karşı tavsiye ederiz.

ağınızı Bina

Program boyunca sürekli inşa etmek ve profesyonel ağ artırmak için fırsat var. Çeşitli sınıflar ve master seminerler de profesyonellere açıktır. Bu sınıf arkadaşları vs sadece dost arkadaşları değil, aynı zamanda CEO, tasarımcılar, pazarlama yöneticileri, perakendeciler olmadığı anlamına gelmektedir

250 ayakkabı ve deri şirketlerde daha ayakkabı ihracat ve Waalwijk bölge evler daha ithalat ve geldiğinde Hollanda Avrupa pazarında en önemli oyunculardan biridir. tüm endüstri uzmanları - - Kendi büyük bir ağ getirerek her Ayrıca, sınıflar, uluslararası konuk öğretim görevlisi geniş bir yelpazede tarafından verilmektedir.

tam zamanlı usta öğrencisi olarak uluslararası markalar, enstitüler ve sivil toplum kuruluşları için gerçek hayat projelerinde küçük takımlar halinde işbirliği için bir fırsat olacaktır. Ayrıca sürekli Hollanda'da hem de yurtdışında, ticari fuarlar ve diğer endüstri her türlü etkinlik ziyaret içerir araştırma, dahil olacak.

Üçüncü trimesterde size geribildirim, kişileri sağlanması ve düzenli olarak koçluk ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır sektörden bir akıl hocası ile ortaklık olabilir. Ayrıca endüstri profesyonelleri ile konuşarak harita üzerinde kendinizi koyabilirsiniz çeşitli uluslararası fuar ve etkinlikler, bir Slem temsilcisi için bir fırsat olacaktır.

Yenilikçi sosyal girişimcilik

Slem sürekli yenilikçi sosyal girişimciliği uyarır ve program süresince kendi şirket oluşturmaya başlamak için olanak sağlar.

Biz yakın gelecekte çoğu insan yerine sadece bir şirket için çalışan olarak iş olan daha bağımsız serbest ve girişimcilerin, uluslararası, esnek takımlarda projeler üzerinde çalışmak olacağını düşünün. Slem bu aktif oluştururken gelecek. Öğrenciler kurşun ve ilgili şirketler ve kuruluşlar ile yakın işbirliği programı sırasında sunulan tüm projeler, yürütmek. Bunu başarmak yardımcı olmak için, müfredat içerir ve ekip çalışması, geribildirim, proje ve iş yönetimi, zaman yönetimi ve profesyonel bir tavır gerektirir.

Program süresince edinilen tüm uzmanlık, beceri ve tutum anlamlı bir şekilde ayakkabı endüstrisini yenilik yeni bir ürün ve / veya iş kavramı oluşturma kapsar mezuniyet projesi, bir araya geliyor. Ayrı ayrı veya takım bunu ve bunu mezuniyet sonrası çalışmaya devam edecektir gerçek şirket başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Program

Ayakkabı Yenilik master üç ay her üç trimesterde oluşmaktadır. birinci trimester, Hollanda'da yer alan Çin'de ikinci ve son bir tekrar Hollanda'da olabilir (ya da belirli bir mezuniyet projesi ile ilgili bir bölgede). sonuç mezuniyet töreni her zaman Waalwijk Slem merkezinde yer alır.

program boyunca odak yenilikçi ve geleceğe yönelik düşünce ve nasıl olumlu bir değişim yaratan bir şekilde ayakkabı sektörüne bu uygulamak için olacak. Kombine tüm yönleriyle size derinlemesine uluslararası ayakkabı sektöründe işlerin mevcut durumu hakkında bilgi ve gelecekteki fırsatları içine derin bir fikir verecektir gibi, tüm açılardan konuları ve sorunları gözden geçirecektir.

ilk iki trimesterde için Sınıflar bireysel ya da şirket projeler üzerinde çalışmak için bir hafta kişisel gelişimlerine yönelik sonları (yanı sıra hafta sonları), uzun her hafta, konulara bölünmüştür. Son trimesterde kendi nihai proje oluşturma odaklanmak. Bu trimesterde şahsen veya online ya sen sınıfları yok, ama fakülte ve dış rehberlere ile düzenli toplantılar olması gerekmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

SLEM (Shoes Leather Education Museum) is an international innovation and education centre for footwear that includes a consulting department, a forecasting department, a footwear museum and an educati ... Devamını oku

SLEM (Shoes Leather Education Museum) is an international innovation and education centre for footwear that includes a consulting department, a forecasting department, a footwear museum and an education institute that offers full-time programs as well as part time workshops for professionals. Daha Az
Tilburg , Guangzhou , Floransa + 2 Daha fazla Daha az