BS / MS in Biyoloji - Kombine Derece

Genel

Program açıklaması

Bu birleştirilmiş lisans programı, öğrencilerin beş yıl gibi kısa bir sürede, Biyoloji Lisans ve Yüksek Lisanslarını hızlandırılmış bir şekilde tamamlamalarını sağlar. Lisanslı Brockport lisans Biyoloji ana dalları bu birleştirilmiş lisans programına kabul edildiğinde, hepsi lisans öğrenim programında, Biyoloji'de 12 lisansüstü ders kredisi alabilirler. Bu krediler aynı anda lisans ve lisansüstü dereceleri için geçerli olabilir. Tüm lisans derecesi gereksinimlerini tamamladıktan ve birleştirilmiş lisans programında iyi bir akademik ayakta mezun olduktan sonra, öğrenciler doğrudan Biyoloji Yüksek Lisans programına girerler.

Ne Öğreneceksin?

Kombine BS / MS programımız size moleküler biyoloji, genetik, mikrobiyoloji, fizyoloji ve daha pek çok alanda beceri kazandırır. Öğretme ve araştırma asistanlarımızla birlikte öğretme fırsatını da öğreneceksiniz. Sadece 5 yıl içinde iki dereceye sahip olacaksınız ve gelecek planlarınıza ayak bastıracaksınız.

Müfredat

Pratik deneyim ve derece kazanın. Sınıfta ve laboratuarlarda çalışacak ve çok çeşitli konulara maruz kalacaksınız. Özgün bir tez çalışacak ve bunu geliştirmek için fakültemizle birlikte çalışacaksınız.
Birleştirilmiş lisans ve yüksek lisans derecesi size lisans maliyetinde lisansüstü ders alma yeteneği verir. Bu şekilde, beş yılda iki derece de kazanabilirsiniz - müthiş bir değer.

Kabul şartları

Bu son derece seçici kombine lisans programına kabul Brockport Biyoloji öğrencileri ile sınırlıdır:

  • Genç yılın ilk yarıyılında
  • Brockport'ta en az 30 krediyi tamamladı (öğrenciler ayrıca BIO 300-499 numaralı derslerden 18 krediye ihtiyaç duyuyorlar)
  • en az 3,25 olan bir kümülatif Brockport GPA'sına sahip olmak
  • tüm fen ve matematik derslerinde en az 3.25 puanlık bir Brockport not ortalamasına sahip olmak

Bu birleştirilmiş lisans programına ilgi duyan nitelikli öğrenciler, çevrimiçi başvuruyu göndermeden önce lisans fakülte danışmanı veya yüksek lisans koordinatörü ile konuşmalıdır.

Son başvuru tarihi: öğrencinin küçük yaşının 1 Kasım günü

Araştırma Olanakları

Bir kariyere hazırlanırken yaşam süreçlerinin anlaşılmasına katkıda bulunun. Fakülte önderliğindeki araştırmalar, çalışmalarınızı uygulamak ve profesyonel hedeflerinize odaklanmak için harika bir fırsattır.
Her gün gizemleri çözüyoruz - kanser hücresi büyümesi, gen ifadesi, beyin kimyası, organ fizyolojisi ve daha fazlası. Çığır açan bulguları keşfetmeye yardımcı olacak ve hatta bunu yaparken de yayınlanabileceksiniz.

Kariyer Görünümü

Bir biyoloji yüksek lisans derecesi bir Ph.D. veya hastanede, bakım evinde veya diğer tıbbi alanlarda çalışmak için sağlık uzmanı (MD, DO, DDS, PA). Diğerleri, tıp, endüstri, tarım veya ilaç onayının düzenlenmesi ile ilgili sorunları çözmek için biyoteknoloji uygulayan laboratuvarlarda araştırma bilimi pozisyonlarını elde etme derecesini kullanır. Mezunların çoğu, biyomedikal organizasyonlarda yönetim pozisyonlarına sahiptir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Daha Az