Bağcılıkta ve enology içinde usta uzmanlaşmış

Genel

6 konum mevcut

Program açıklaması

Bağcılık ve Şarapçılık: yenilik gelenek programı karşılayan bağ ve şaraphane yenilik hızla İtalyan bağcılık geleneğin bir parçası haline nasıl ele almayı amaçlamaktadır. İtalya şimdi dünyanın en büyük şarap üreticisi ve çeşitlerin açısından en büyük çeşitli sahiptir. İtalyan bağcılık ve bu alanda öncü bir rol korumak için fırsat özelikleri bugün bilinen itiraz kaybetmeden sürdürülebilir yenilik tanıtmak için yeteneği ile bağlıdırlar.

Öğrenme hedefleri

Programın temel amaçları şunlardır: - Katı metodoloji ve bağ inovasyon konuları ele uygun ve Şarapçılık bilgi sahibi olmak - istenmeyen iklimle ilgili etkileri, zararlının için yeni sürdürülebilir yaklaşımlar ve azaltmak için uygun yeni gölgelik yönetim tekniği için özel beceriler elde etmek için hastalık kontrolü, hassas bağcılık ve enoloji - pro-aktif bağcılık ve enoloji konular ile ilgili tartışmalara katılmak öğrenin - bağ ve şaraphane meydana gelen sınırlayıcı faktörler teşhis etmek ve uygun çözümler üretme yeteneği geliştirin.

Kariyer fırsatları ve Mesleki tanıma

Yüksek Lisans yeterlilik: Bağcılık ve enoloji zinciri alanlarında mesleki fırsatlar açılacaktır 'Bağcılık ve Şarapçılık yenilik geleneğini karşılar'; Şarap pazarlama ve dağıtım; restoran; büyük ölçekli perakende ticaret ve freelance.

bir farktır A sınıfı

Bağcılıkta & enology Yüksek Lisans uluslararası öğrenciler ve Cattolica iç öğrencileri oluşacaktır.

Fakülte ve öğretim elemanları

 • Dr. Matteo Gatti - Araştırma Görevlisi
 • Dr. Gabriele Canali - Doçent
 • Dr. Fabrizio Torchio - Araştırma Görevlisi
 • Dr. Stefano Poni - Profesör
 • Dr. Milena Lambri - Araştırma Görevlisi
 • Dr. Vittorio Rossi - Profesör
 • Dr. Emanuele Mazzoni - Araştırma Görevlisi

Ortak şirketler

Burada staj barındırma onların ön kabul verdi prestijli Wine Estates sadece birkaç isim: Mossi, Tenute Ruffino, Barone Ricasoli, Santa Margherita, Sella e Mosca, Mezzacorona, Contratto, Ca 'Del Bosco, Zonin, Res Uvae, Marchesi Mazzei, Cavalieri di Malta, Pico Maccario ve Marramiero.

okurken ben İtalyanca öğrenebilirim?

Yoğun İtalyanca kursu Bağcılık ve Şarapçılık Yüksek Lisans süresince uluslararası öğrenciler için geçerli olacaktır: yenilik geleneği karşılamaktadır.

var fırsatları staj?

Öğrenciler bir çiftlik / şarap gayrimenkul / kurumda en az 450 saat (yani 18 AKTS) süresince zorunlu staj yürütmek gerekir. Bir final sınavı staj süresince yürütülen bir vaka çalışması tartışma ve / veya deneysel faaliyetler de dahil olmak üzere planlanıyor.

okurken çalışabilir miyim?

Evet. Bir VISA İtalya'yı giren AB üyesi olmayan öğrenciler part-time (haftada 20 saat) çalışmak için izin verilir.

Müfredat

 • Bağ değişkenlik: geleneksel ve hassas yaklaşımları
 • Şarap-pazarlama Konular
 • izleme ve kontrol yenilik: şarap kalitesinin artırılması
 • Uygulamalı asma eko-fizyoloji
 • enology gelişmeler
 • sürdürülebilir bağcılık doğru Hastalık ve zararlı yönetimi
 • sürdürülebilir tarım ilaçları kullanımı ve genetik izlenebilirlik Seminerleri de sağlanacaktır

Her dersin AKTS aynı zamanda pratik faaliyetleri, şarap tadımı ve saha ziyaretleri yer alıyor.

Programa özgü giriş koşulları

bağcılık ve enoloji Temel knowlegde gereklidir. Alternatif olarak, 3 haftalık yoğun kurs, "Bağcılık ve Şarapçılık de Temelleri" olarak Yüksek Lisans başlamadan önce sunulmaktadır.

Genel mezun gereksinimleri

 • Sen çalışmanın 3 yıl (180 ECTS) en az sonra elde edilen bir lisans, tutmak gerekir. toplam eğitim az 15 yıl taahhüt ettik, bir yüksek lisans programına kabul için uygun değildir. Başvurunuz bir lisans programına transfer için değerlendirilebilir - Cattolica akademik ve kişisel geçmişi değerlendirmek ve seçtiğiniz lisans mezunu kabul edilmek için özel koşulları yerine karar verecek

ingilizce dil yeterliliği

İlk dili onlar gerekecektir İngilizce olmayan adaylar için ya: - En az 80 TOEFL IBT toplam puanı veya en az 6.0 veya bir Akademik IELTS genel bir skor var; - Başarıyla İngilizce dil öğretilen bir lisans programını tamamlamış olmak

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, i ... Devamını oku

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, industrial ties, and strong international focus. Daha Az
Milan , Milan , Roma , Piacenza , Akra , Cremona + 5 Daha fazla Daha az