Ba (hons) iş idaresi (uk kontör derece)

Genel

Program açıklaması

SLIIT Computing ile işbirliği içinde İngiltere - Bedfordshire Bedfordshire Üniversitesi Bakış Üniversitesi en kaliteli eğitimi 100'den fazla years.This programı Bedfordshire Üniversitesi tarafından ödüllendirildi geri gidiş bir mirasa sahip modern, yenilikçi bir üniversitedir.

Bu ders iş dünyasında bir kariyer için gelişmiş, geniş tabanlı eğitim sağlayacaktır ve genel entelektüel yetkinlik geliştirmek olacaktır. Mezunlar sanayi, ticaret ya da kamu sektöründe bir kariyer için donatılmış olacak ve sorumluluk daha yüksek seviyelere hızla ilerlemeye bekleyebilirsiniz.

Enstitü SLIIT Computing (Özel) Ltd, SLIIT iştiraki endüstriyel odaklı öğrenme deneyimi ile yükseköğretime içine ilerleme isteyen öğrencilerin daha geniş eğitim olanakları vermek için kurulmuştur. SLIIT Computing öğrencileri up-to-date Bilgi Teknolojisi, bu hızlı hareket eden alandaki bilgilerini tutmak için önünü açıyor SLIIT ile birlikte Bilgi Teknolojileri lisans programına BSc sunuyor. Teori ve pratiğin bir harmanı sesi akademik geçmişi olan işgücüne girmek isteyenler için kenar verir ve diğerleri arasında bir rekabet avantajı sağlar.

Kabul Gereksinimi

 • İşletme Yönetimi Edexcel Higher National Diploma
 • İşletme SLIIT Diploma

SÜRE

Bir Yıl Üst - Yukarı. Program teslimi dolayısıyla Haftaiçi veya hafta sonları olabilir öğrencilerin çoğunluğunun tercihine bağlıdır.

Program Yapısı iş teorisi modern ve çağdaş işyerinde geçerli nasıl bu program odaklama için birimler. birimlerin programı hem akademik hem de profesyonel, ilerlemesi için en iyi fırsat sunmayı hedeflemektedir.

 • Çağdaş Bağlamında Pazarlama
 • İşletmelerde Yeni Gelişmeler
 • Stratejik Yönetim
 • Operasyon Yönetimi
 • Proje Yönetimi
 • İnsan Kaynakları Yönetimi

Ek Çalışmalar: başarıyla İşletme bir yıl lisansüstü programa devam verebilecek BA (Hons) tamamlayan öğrenciler, Keele Üniversitesi tarafından Proje Yönetimi Yüksek Lisans - İngiltere, SLIIT Computing tarafından yürütülen veya iş örneğin belirli alanlarda yüksek lisans derecesi gibi programları takip edin Finans, İKY Pazarlama, Profesyonel ders, örneğin: CMI, CIPD, CIM, ACCA, CIMA, PGCE Uygulamalı İş, Araştırma dereceleri vs.

Ders Ücreti Sri Lanka Öğrenciler

 • SLIIT Computing Ücreti: LKR 115 000.00
 • Üniversite Royalty ücreti: GBP 600 (2015/2016 alım)

** Ödeme tarihleri ​​Akademik İşler Bölümü tarafından belirtilecektir. Uluslararası Öğrenciler

 • SLIIT Computing Ücreti: US $ 1.750,00
 • Üniversite Royalty ücreti: GBP 600 (2015/2016 alım)

Nerede sonraki - İş Olanakları Mezunlar finans, pazarlama ve HRM dahil tüm iş alanlarında iş bulmak. Birçok büyük çok uluslu kuruluşlar için iş ama giderek işlevsel alanlarda bir dizi üzerinde çalışmak için fırsatlar vardır küçük kuruluşlara gidin. Bazı mezunlar hayır çalışmak ve diğerleri öğretim kariyerlerine devam.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our task is to attract brilliant minds, advance the frontiers of knowledge, stimulate innovation and creativity and educate future leaders in all areas of education and industry

Our task is to attract brilliant minds, advance the frontiers of knowledge, stimulate innovation and creativity and educate future leaders in all areas of education and industry Daha Az