bana tasarım

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

ME Tasarım

&nbsp

Biz öğrenci yetiştirmek için mükemmel tasarım becerilerini ve sağlam bir teorik temele sahip ve Çin kültürü temel ve uluslararası bir bakış açısı dayalı, kombine duyarlılık ve pratik sorunları çözmek için rasyonellik, bilim ve sanat için güçlü bir yeteneği sahip olan ve mevcut uyum hedefliyoruz bağımsız tasarım işleri ve yönetim meşgul edebilmek modern tasarım gereksinimleri, tasarım ilgili alanlarda çalışır.


Araştırma Alanı:

1. Ürün tasarımı ve tasarım sistemleri

2. Dijital medya tasarımı ve kimlik tasarımı

3. Tasarım tarihi ve tasarım stratejisi

4. Çevre ve sanat tasarım


Eğitim sistemi ve yetiştirme modu:

1. Tam zamanlı yönetim modeli ile Mühendislik (Endüstriyel Tasarım Mühendisliği) mezunu Yüksek Lisans, okulda konsantrasyon çalışma yol almak.

2.Biz ikili eğitim sorumluluk sistemi veya öğretmen grubu sorumluluk sistemi kabul ve yüksek düzeyde sanatçı ve deneyimli endüstriyel tasarımcılar ve dışında öğretmenler olarak mühendisleri işe. Öğretmen ekip rehberlik proje araştırma, müfredat, mezuniyet tasarım ve diğer bağlantı öğretim işlerinden sorumlu okul öğretmenler dışındaki tüm eğitim bağlantı, operasyonel rehberlik ve ideolojik ya da siyasi eğitim için esas sorumlu okul öğretmenler, genelinde olduğu.

 

Son Güncelleme Haz 2013

Okul Hakkında

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982.

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982. Daha Az
Zhengzhou , Changsha + 1 Daha fazla Daha az