Bankacılık ve finanste usta

Genel

Program açıklaması

Genel bakış

Dersin yapısı öğrencileri usta düşünürler ve problem çözen ortaya çıkacak olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler iletişim, müzakere ve karar verme becerilerini rafine olacak. akranları ile sürekli etkileşim sayesinde, öğrenciler bir ekip olarak birlikte çalışma yeteneklerini bilemek olacak. Öğrencilere, becerilerini keskinleştirmek performansını artırmak ve sağlayacak yoğun öğrenme ve pratik uygulama kombinasyonu iyi bir ödüllendirici kariyer konumlandırılmıştır.

Paris-Descartes Üniversitesi profesör ve dış çalışan profesyonellerin Desteklenen, Bankacılık ve Finans, bu yüksek lisans öğrenciler fakülte ve dünya çapında beğeni elde etmiş profesyoneller erişmek için izin verir. konferanslar ve seminerler ötesinde, öğrencilerin seçkin şirketlerin finans bölümlerinden endüstri profesyonelleri ve önemli şahsiyetler tarafından düzenlenen atölye katılabilir.

Yapı

Bankacılık ve Finans lisans İngilizce öğretiliyor ve Eylül ayından itibaren, iki yıl boyunca dört dönem toplam kaplamaktadır. Bu derece sonunda, 120 kontör olacak. özel olarak tasarlanmış ders çizelgesi çalışma ve çalışan profesyoneller ile çalışmalarını birleştirmek niyetinde öğrencilerin göz önüne alınarak kısa sürelerle sınıflarını içerir.


Broşürü görmek için lütfen tıklayınız .

Son Güncelleme Tem 2017

Okul Hakkında

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Devamını oku

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Daha Az