Beyin ve biliş master

Genel

Program açıklaması

Beyin ve Biliş Yüksek Lisans

Bilimde en büyük zorluklardan biri, insan zihnini açıklamaktır. Devrimci beyin araştırmaları bilişsel yöntemler, davranışçı araştırma teknikleri büyük ilerleme ve birçok araştırmacı inanılmaz yaratıcılığı ve nöral bilimler gelişiyle sayesinde daha bu sorunu yaklaşım yollarını buluyorlar. En son ve en heyecan verici bulgular aracılığıyla öğrencilere rehberlik edecek Beyin ve Biliş master programı aktif olarak bu heyecan verici kurumsal katılmak için teorik ve pratik araçlarla donatan, bilişsel araştırma ve beyin araştırmaları arasındaki etkileşim hakkında getirdi.

yüksek lisans programının temel UPF en Beyin Merkezi ve Biliş (CBC) araştırma grupları oluşmaktadır. Bu gruplar, hesaplama nörobilim, bilişsel nörobilim, psikodilbilim, vizyon, multisensory algı, insan gelişimi ve karşılaştırmalı biliş gibi alanlarda tanınmış bilim adamları tarafından yönlendirilmektedir. Öğrenciler böylece CBC devam eden araştırma projeleri maruz kalacağı ve onların nihai proje için özgün araştırmalar yürütecek ana araştırma hatları, birinde entegre edilecek.

Amacı

Bu master programının amacı, bilişsel nörobilim çeşitli temel alanlarda araştırma odaklı eğitim sunmaktır. Program fakültenin temel amacı bilimsel bir soru deneysel bilişsel nörobilim araştırma ve nasıl bu araştırmayı yürütmek olabilir bir konu haline nasıl anlamak gerekir eğitim ile öğrencilere sağlamaktır.

Kimin için?

yüksek lisans programı psikologlar, filozoflar, MDs, biyologlar, dilbilimciler, matematikçiler ya da zihin ve beyin arasındaki ilişki bilişsel işlevleri sağlar nasıl büyüleyici soru araştıran bir kariyer isteyen fizikçiler için ilgi olacaktır. Program, böylece bilişsel nörobilim araştırma yapmak için eğitilmiş isteyen öğrenciler için özellikle uygun olmasına rağmen, aynı zamanda güçlü bir bilişsel nörobilim sağlam bir temel alarak kendi kariyerlerini zenginleştirmek isteyen bireyler için tavsiye edilir. Araştırma yönelimi göz önüne alındığında, bu bir yıllık master programı düzeyi iki yıllık master diğer uluslararası programların ikinci yılına tekabül eder. Programda ilgilenen ancak daha fazla bilgi için koordinatörü başvurmalısınız ikinci yıl master kayıt için yeterli krediniz yok öğrenciler.

Yapısı ve İçeriği

Program üç dönem halinde düzenlenen ve 26 zorunlu ders kredileri, 7 araştırma semineri kredileri ve 27-kredi final araştırma projesinin toplam oluşur. Bireysel müfredat bağlı olarak, öğrencilerin beyin ve biliş ve istatistik temelleri üzerinde ön dersleri almaya gerekebilir. Denekler üniforma bilgi ve eğitim sağlanması için gerekli konuları kapsamaktadır. Öğrenciler devam eden özgün araştırma projelerinde mümkün olduğunca yer olması teşvik edilecek ve ilgi ana alanda CBC araştırma grupları tarafından düzenlenen seminerlere aktif katılımcılar olacak. Bu seminerler araştırma grupları, son olağanüstü bilimsel makaleleri tartışmak ilerleme devam eden araştırma projeleri üzerinde yapılan ve eleştirel diğer araştırmacıların sonuçlarını analiz sunuyoruz nerede. Öğrenciler UPF başka araştırma grubu ile, önceden anlaşma üzerine, CBC laboratuarlarında yürütülen veya edilecek, öğretim üyelerinin birinin gözetiminde özgün bir araştırma projesi tamamlamak zorunda kalacak.

Kariyer fırsatlarının

Bu master programı mezunları iyi Bilişsel Nörobilim bir doktora programı veya ilgili alana girmek için ve (UPF kendi dahil) diğer İspanyol veya uluslararası araştırma ekipleri katılmak için yerleştirilmiş olacaktır.

Mevcut tesisler

Beyin ve Biliş Merkezi olan bir 300m2 devlet-of-the-art laboratuvar alanı yetişkin davranışsal ve psikofiziksel çalışmaları, bebek araştırma odaları için oda ile donatılmış, yetişkinler ve bebekler için neuronavigated TMS, göz izci için EEG / ERP kayıt imkanı Yetişkin ve bebek araştırma, karşılaştırmalı biliş için deneysel ayarları, görüntüleme merkezleri MR tarama tesislerine erişim sağlayan anlaşmalar, 24 düğüm hesaplama küme ve özel teknik atölye talep üzerine özel deney düzeneklerini kurmak.

Burslar ve hibeler

CBC liyakata dayalı öğrenci seçilmiş bir grup için kısmi öğrenim ücreti hibe sunuyor. Bu hibe sayısı ve tam miktarı mevcut fonların üzerine şarta olduğunu.

Kabul şartları

Amacıyla Beyin ve Biliş kabul edilecek - aşağıdaki belgeleri sunmalıdır Yüksek Lisans adayları:

 • (Yabancı derecede, bir akredite yükseköğretim kurumu tarafından verilen eşdeğer nitelik durumunda bir lisans derecesi, mühendislik veya mimarlık, teknik mühendislik ve teknik mimari diploma bir derece, ya da,) Resmi lisans / diploması. Ayrıca, menşe üniversitede ortalama notu ile resmi akademik transkript. Çalışmanın herhangi bir akademik alanda Dereceler kabul edilecektir.
 • İngilizce Özgeçmiş.
 • Adayın beklentileri ve master programı (600 ila 800 kelime) katılan ilgi belirten İngilizce motivasyon mektubu.
 • İki referans mektubu adayın iyi bir bilgiye sahip hakemler tarafından doğrudan gönderdi.
 • İngilizce dil belgesi (B2 seviyesi)
 • Kimlik Kartı veya Pasaport.

İSTEĞE BAĞLI BELGELER

 • Yüksek lisans programına ilgili alanlarda ek akademik eğitim.
 • Araştırma deneyim.
 • Yüksek lisans programıyla ilgili alanlarda herhangi Mesleki deneyim.

Buna ek olarak, seçim komitesi Bölümü aday mülakata karar verebilir.

lisans / diploma ve akademik transkript

Eğer başvuru zaman lisans derecesini tamamladı varsa, bize aşağıdaki belgeleri göndermeniz gerekir:

 • Lisans derecesi / diploması veya lisans tamamlama sertifikası / belgesi fotokopisi.
 • Tamamlanmış resmi lisans transkript fotokopisi.

Henüz lisans eğitimini tamamlamış değil varsa başvuru Ancak, aşağıdaki belgelerle birlikte bize vermeniz gerekmektedir:

 • Derecesi yüksek lisans programı PDF belgesini başlamadan önce elde edilecek imzalı beyanı
 • Geçici lisans transkript fotokopisi.

İngilizce

Sipariş başarıyla dahil edilmesi için, bir resmi İngilizce sertifika sunumu temel bir giriş şartı olduğunu unutmayın. Anadili olan İngilizce sadece başvuranların İngilizce sertifikası pre¬sent gerekmez. Resmi sonuçlar okulun Kabul Bölümü'ne inceleyerek kurum tarafından doğrudan gönderilmesi gerekmektedir ve gerekli asgari puanlar ile uymak zorundadır: - TOEFL CBT:> 235 - TOEFL PBT:> 575 - TOEFL IBT:> 100 - CAE: C1 - IELTS:> uygulama sırasında, hala resmi bir İngiliz belgesi ya da kim sahip değillerdir, 6.5 başvuru sahipleri başvuru uygulamalarında bu bilgileri içermelidir bunu elde sürecindedir. İngilizce konuşulan bir üniversitede tam lisans derecesini tamamlamış adaylar kendi çalışmalarının öğretim dili İngilizce'dir olduğuna yazılı delil sunmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by th ... Devamını oku

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by the Spanish Ministry of Education through the International Campus of Excellence seal (2010) and is backed up by the UPF's distinguished position in international rankings as one of the top Spanish universities... Daha Az