Bilgi, bilim ve teknoloji yüksek lisans

Genel

Program açıklaması

Bilgi Bilim ve Teknoloji Yüksek Lisans

Giriş

Haberleşme ağları çok hızla gelişen ve bilim adamlarından ilgi çok ve akademik topluluk oluyor heyecan verici bir alandır. Ancak daha önemli olan şirket ve kamu / özel kurum nedeniyle bugün hiçbir veri iletişimi olmadan yapılabilir bu nedenle, kendi bilgisayar ağı altyapısına muazzam bir önem vermek olmasıdır. Sonuç olarak, herhangi iletişim ağı veri hırsızlığı, veri kaybı, bilgi sızması ve kırarak ve gizli ve telif hakkı malzeme ile müdahale amaçlamaktadır izinsiz her türlü karşı koruma sağlamak güvenlik mekanizmaları olmalıdır.

İletişim Ağları ve Güvenlik Yüksek Lisans çalışmaları özel bir şirket, bir kurum ya da akademik, herhangi bir yerel veya uluslararası ortamı ile başa çıkmak olsun mümkün olacak yüksek eğitimli, yetenekli ve hazırlanan profesyoneller üretmeyi amaçlamaktadır.

Bütün eğitim sürecine varlığı ve katılım yoluyla Öğrenciler çalışma programının yürütülmesinde aktif rol oynayacaktır. Tüketici yararlanıcı olarak öğrenciler tüm eğitim ve bilimsel araştırma sürecinde aktif rol, doğrudan araştırma ve bilimsel alan ile tanımak için bir fırsat olacaktır uzmanı ve bilimsel toplantılar, tartışmalar, araştırma seminerleri organizasyonu olacak.

PROGRAM ÇIKTILARI

Bilgi Bilim ve Teknoloji "St. Üniversitesi Bir yıllık tam zamanlı çalışma ve iki yıllık yarı zamanlı çalışmaları: Paul the Apostle "İki program modelleri ile ana çalışmaları için bilgi bilim ve teknoloji alanında çalışma programına kayıt için bir fırsat sunuyor.

Uist çalışmaların ikinci döngüsü için Bilgi Bilim ve Teknoloji Bu çalışma programı kavramları, teori ve bilgi, bilim ve teknoloji uygulama geniş bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu program, öğrencilerin eleştirel analiz kapasitesinin geliştirilmesi ve verilen sorunlara etkili çözümler bulma amacı vardır.

Uist çalışmaların ikinci döngüsü için çalışma programı gelişmiş programlama algoritmaları ve matematiksel yöntemler, bilgisayarlı görü, yüksek performanslı bilgi işlem, veri madenciliği ve gömülü sistemler temel dersleri kapsamaktadır.

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ İÇİN BURS İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Information Science and Technology, "St. Paul the Apostle" (UIST) is one of the most welcoming Universities in Macedonia. With a dedicated staff and administration, all students that ... Devamını oku

The University of Information Science and Technology, "St. Paul the Apostle" (UIST) is one of the most welcoming Universities in Macedonia. With a dedicated staff and administration, all students that attend UIST leave it feeling like they have a new family. Daha Az