Bilgi Güvenliği Mühendisliği Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Yeni Nesil Siber Güvenlik Liderlerine Katılın

Siber güvenlik ve bilgi teknolojisi uzmanları için tasarlanan Bilgi Güvenliği Mühendisliği Yüksek Lisans (MSISE), siber güvenliğin en ileri seviyesinde bir yüksek lisans programıdır - siber güvenlik kariyerlerini hızla etkileyen pratik teknik ve liderlik içeriği ile hızla ilerler iş.

Bugün başvur

Kariyerleri en üst seviyeye taşıyan ileri teknik bilgi ve liderlik becerileri kazanın. Bilgi Güvenliği Mühendisliği Yüksek Lisans (MSISE) programı, tam zamanlı olarak çalışmaya devam ederken, ABD'de ve dünyanın dört bir yanında düzenlenen çevrimiçi ve sürükleyici canlı haftalık eğitimlerde 3 ila 5 yıl içinde derecenizi kazanmanızı sağlar.

Yüksek lisans programındaki derslerin çoğu çevrimiçi olarak tamamlanabilse de, 3 kişisel gereksinim vardır.

Minimum Program Gereksinimleri

 • Bilgi teknolojisi, güvenlik veya denetim alanında en az 12 ay profesyonel iş deneyimine sahip olmak;
 • Yüksek lisans programında öğrenilen kavramları ve uygulamalı teknik becerileri uygulayabilmenizi sağlayan organizasyonel bir ortama çalışın veya mevcut erişim sağlayın;
 • En az kümülatif not ortalaması 2.80 olan tanınmış bir kolej veya üniversiteden veya eşdeğer bir uluslararası eğitimden lisans derecesine sahip oldunuz.

Müfredat

Siber güvenlik konusunda dünyanın önde gelen eğitmen-uygulayıcılarından bazıları tarafından tasarlanan ve öğretilen 36 kredilik Bilgi Güvenliği Mühendisliği Yüksek Lisans müfredatı, çalışan profesyonelleri üst düzey bir siber güvenlik liderliği pozisyonunun tüm yönleri için hazırlar - ticari bir işletme veya devlet için veya askeri varlık. Bilgi Güvenliği Mühendisliği Bilim Ustası tezsiz bir programdır.

8 GIAC Sertifikası kazanın

Yüksek lisans müfredatındaki çoğu ders, GIAC sertifikaları için sınav değerlendirmeleri ile sona ermektedir. Bu, program boyunca Bilgi Güvenliği'nin kritik, özel alanlarda uzmanlığınızı doğrulayacağınız ve bir dizi endüstri tarafından tanınan sertifikaların yanı sıra yüksek lisans derecesi ile ortaya çıkacağınız anlamına gelir.

Zorunlu Dersler ve Bitirme | 27 kredi saat

Yüksek lisans müfredatının çekirdeği, dikkatle tasarlanmış uygulamalı teknik kurslar, yönetim kursları, liderlik deneyimleri ve bir capstone ile sonuçlanan entegre araştırma ve sunum fırsatları dizisidir.

 • Teknik, uygulamalı kurs çalışmaları, işte hemen kullanabileceğiniz beceriler sağlar.
 • NetWars gibi simülasyonlar, yeni ve temel teknolojiler hakkındaki anlayışınızı derinleştiriyor.
 • Yönetim, politika geliştirme ve iletişim kursları ve grup projeleri üstlenmeyi beklediğiniz örgütsel liderlik rollerini simüle eder.
 • SANS Okuma Odasındaki olası yayınlar için hakemli belgelere dayanan beyaz kağıtlar yazmak ve sektörel dergileri dikkate almak, bir konu uzmanı olarak referanslarınızı geliştirir.
 • Araştırmanızı SANS etkinliklerinde sunma fırsatları, profesyonel itibarınızı ve ağınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

Seçmeli Dersler ve Özel Odak Alanları | 9 kredi saat

Yüksek lisans programındaki öğrenciler üç teknik seçmeli ders seçer ve bu beş Özel Odak Alanından birini takip etme seçeneğine sahiptir.

 • Siber Savunma Operasyonları
 • Olay Müdahalesi
 • Endüstriyel Kontrol Sistemleri
 • Penetrasyon testi
 • Güvenlik Yönetimi

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

The SANS Technology Institute prepares the next generation of cybersecurity professionals for what they will face in the field. Our programs are distinguished by our world-class faculty; our emphasis ... Devamını oku

The SANS Technology Institute prepares the next generation of cybersecurity professionals for what they will face in the field. Our programs are distinguished by our world-class faculty; our emphasis on hands-on learning in SANS courses that are continually updated for real-world relevance, most of which lead to industry-recognized GIAC certifications; our innovative in-person and online course delivery options; and the proven success of our alumni. Cybersecurity is all we teach and nobody does it better. Daha Az