Bilgi Sistemleri Bilim Ustası - LIU Post

Genel

Program açıklaması

hakkında

Bilgi Sistemleri Bilim Ustası teknoloji, insan ve strateji entegrasyonu üzerinde duruluyor. Öğrencilere, karmaşık bilgi sistemlerini geliştirme ve yönetme, ayrıca sistem geliştirmede yer alan kişileri ve süreçleri yönetme bilgi ve becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır. Derecenin kalbinde teknolojinin iş sürecine entegrasyonu vardır. Bu programda edindiğiniz bilgi ve beceriler, geniş bir alan ve yer yelpazesinde kariyer seçeneklerini açacaktır.

Program öğrencilere bilgi sistemleri teknik temelleri ve kaynakları yönetmek ve insanlara liderlik etmek için gerekli becerileri de dahil olmak üzere, işletme içinde proje yönetimi düzeyinde gerekli olan temel bilgi ve becerileri verir. Program boyunca, kurslar, bilişim sistemi teknolojisinin (donanım ve yazılım) tüm bileşenlerini, insanları ve iş stratejisini, bir organizasyonun kendi içindeki eşsiz görevini yerine getirmesine yardımcı olan verimli ve etkili bir kaynağa entegre etmeyi öğrenecek şekilde öğretilir. ekonomi ve toplum.

Program, bilginin bilgisayarlı olarak toplanması, işlenmesi, dağıtımı ve erişilebilirliği üzerinde giderek daha fazla bağımlı hale gelen bir dünyada kariyerlerini değiştirmek ve / veya pazarlanabilir beceriler kazanmak isteyenler için çok uygundur.

Akreditasyonlar

LIU Post'daki tüm lisans ve yüksek lisans programları New York Eyaleti Eğitim Dairesi'ne kayıtlıdır ve Orta ve Yüksek Okullar Ortaöğretim Yüksek Okulu Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Tüm üniversiteye ek olarak, Yönetim Kolejindeki çeşitli diğer akademik programlar, profesyonel kuruluşlar tarafından özel olarak akredite edilmiştir ve bu alanda liderlerin belirlediği en yüksek eğitim kalitesi standartlarını karşıladıklarını göstermektedir.

Görev beyanı

Bilgisayar Bilimi, İnovasyon ve Yönetim Mühendisliği Yüksekokulu'nun misyonu, programa özgü teori ve uygulamalarda öğretme, öğrenme ve araştırma için seçkin bir ortam sağlayarak endüstri, akademi ve devlet sektörlerinde verimli kariyer için lisans ve yüksek lisans öğrencileri hazırlamaktır. Aşağıdaki alanların her birinde bilgi alanları:

  • Bilgisayar Bilimi
  • Bilgi Sistemleri Geliştirme
  • Bilgi ve Sistem Yönetimi
  • Sistem Güvence ve Bilgi ve Bilgi Sistemleri Güvenliği
  • Teknik Proje Yönetimi
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Devamını oku

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Daha Az
New York , Brookville + 1 Daha fazla Daha az