Bilgi Teknolojileri Yönetimi Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Yüksek Lisans

BT yoluyla iş değeri sağlama

McIntire'ın Bilgi Teknolojileri Yönetimi (MIT Yüksek Lisansı) alanındaki bir yıllık Yüksek Lisans Programı, anlayışlı teknoloji yöneticileri ve stratejik iş karar vericileri geliştirmede liderdir. Organizasyonlarını daha karlı, üretken ve rekabetçi hale getirmek için mevcut ve gelişmekte olan teknolojilerin en iyi nasıl uygulanabileceğini anlayarak, McIntire mezunları 21. yüzyılda yönetimin zorluklarıyla yüzleşmek için iyi bir konumdadır.

Program, gerçek dünyadaki problem çözme yaklaşımını ve kurumsal perspektifi öğretmeye ve sınıfa sokmaya adanmış bir fakülte kullanan yenilikçi bir müfredat sunmaktadır. Yürütme formatına sahip olan program, çeşitli endüstrilerden çalışan profesyonellere ve derecelerini tamamlarken iş başında kalmalarına olanak tanıyan işlevsel uzmanlık alanları sunar.

Akademisyenler

Yenilikçi BT yönetimi ile liderlik geliştirin ve değer yaratın

McIntire'ın BT Yönetimi Yönetimi Yüksek Lisansı, karmaşık, BT etkin bir iş ortamında yönetmeniz ve yönetmeniz gereken ileri teknoloji, iş ve davranış becerileri hakkında kapsamlı bir anlayış sağlar. Gerçek dünyadaki zorluklar, farklı bakış açıları ve sektördeki en iyi uygulamalar sayesinde, deneyiminize dayanarak liderlik ve karar verme becerilerinize güven kazanacaksınız.

BT Programının Yönetimi Yüksek Lisansından Nasıl Yararlanabilirsiniz

 • Portföyünüzün değerini arttırın. Yenilikçi müfredatımız, bilgi teknolojisinin etkin yönetimi ile daha yüksek işletme değeri sunmak için yeni araçlar ve bakış açıları kazanmanıza yardımcı olur.
 • Ağınızı genişletin. Çok çeşitli endüstrilerden ve fonksiyonel uzmanlık alanlarından oluşan olağanüstü yetenekli öğrenci grubumuz, bir BT projesi, ürün grubu veya programındaki önemli yönetimsel veya teknik sorumlulukları içeren ortalama 13 yıllık iş deneyimi sağlar.
 • Bakış açınızı genişletin. Öğretim üyelerimiz öğretmeye kendini adamıştır. Varsayımlarınıza meydan okuyacak ve konuşmacılar, vaka çalışmaları ve proje temelli deneyimler yoluyla kurumsal perspektifi sınıfa getirecekler.
 • İş / yaşam dengenizi koruyun. Yürütme formatımız, çalışan profesyonellerin işlerini sürdürmelerini ve ayda bir haftasonu Charlottesville'de veya Metro Cumartesi bölgesindeki diğer her cumartesi derslere katılarak bir yılda dereceyi tamamlamalarını sağlar.

Kabul

UVA'nın McIntire Ticaret Okulu, programa olağanüstü entelektüel yetenekler, çeşitli mesleki deneyimler ve yaşam boyu öğrenme tutkusu getiren çok yönlü bireylerin bir sınıfını kabul etmeye çalışıyor.

Kabul Kriterleri

Kabul edilen öğrenciler akademik olarak rekabetçidir; BT yönetimi ile ilgili profesyonel sorumluluk pozisyonlarını başarıyla almış; motivasyon, olgunluk, dayanıklılık, dürüstlük, başkalarıyla çalışma becerisi, kendine güven ve liderlik gibi karakter özelliklerini sergilemek. BT dışındaki perspektif çeşitliliği ve işlevsel uzmanlık gibi faktörler de düşünülebilir.

Minimum Gereksinimler

MIT Programına MS’e kabul edilmek üzere dikkate alınmak için, başvuru sahiplerinin aşağıdaki asgari gereklilikleri yerine getirdiklerini gösterebilmeleri gerekir:

 • Bölgesel olarak akredite bir kolej veya üniversiteden lisans derecesine sahip olmak. MIT Programında yüksek lisans, çeşitli lisans dallarına sahip öğrencileri kabul eder.
 • BT ile önemli yönetim veya teknik katılımı içeren en az iki yıllık profesyonel iş deneyimine (lisans derecesi) sahip olmak.
 • Güçlü sözlü ve yazılı İngilizce dil becerilerini göstermek. Ana dili İngilizce olmayan konuşmacıların resmi TOEFL veya IELTS puanları sunması gerekebilir. Ayrıntılı gereksinimler için lütfen https://www.commerce.virginia.edu/ms-mit/international adresini ziyaret edin.

GMAT, GRE ve EA Bilgileri

MIT Programına üye ülkeye kabul için standartlaştırılmış test puanları gerekmemektedir. Başvuru kabul komitesinin program için akademik hazırlığınızı daha iyi anlamasını sağlamak için Lisansüstü Yönetim Kabul Sınavı (GMAT), Lisansüstü Kayıt Sınavı (GRE) veya Yönetici Değerlendirme (EA) sınav puanlarını gönüllü olarak sunabilir. Kabul Komitesi, başvuruda karar vermek için ek bir akademik veri noktası gerekli olduğunu düşünürse, başvuru sahibinden resmi, standart bir sınav puanı sunmasını isteme hakkını saklı tutar.

Tarihler

MIT Programına Üye Ülkeye giriş rekabetçidir ve sınıftaki alan sınırlıdır. Sadece tamamlanan başvurular kabul için dikkate alınacaktır ve mümkün olduğunca erken başvurmak sizin avantajınıza olacaktır.

Kuzey Virginia ve Charlottesville'de bölümleri olan yılda sadece bir sınıf kabul ediyoruz. Her iki bölüm için de sınıflar Eylül ayı başlarında başlar.

Haddeleme kabulleri, yer kaldığı müddetçe, aşağıdaki son tarihlere kadar devam edecektir:

 • 15 Haziran
 • 1 Temmuz
 • 15 Temmuz
 • 1 Ağustos

Yakında başvur!

 • Belirli bir bölümde yerinizi tespit edin (Kuzey Virginia veya Charlottesville)
 • Arjantin'deki yurtdışında eğitim kursumuz için listeye katılın.
 • İhtiyaç esaslı bölüm burslarımız için dikkate alın.

Son teslim tarihine yakın birkaç güne mi ihtiyacınız var? Bir uzantı isteyin! Msmit@virginia.edu adresine ulaşın veya 1 434-982-6920 numaralı telefonu arayın.

Son Güncelleme Tem 2019

Okul Hakkında

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergradua ... Devamını oku

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergraduate program offers students a Bachelor of Science in Commerce degree; students may choose to concentrate in Finance, Accounting, Marketing, Management, or Information Technology. Daha Az
Charlottesville , Barselona + 1 Daha fazla Daha az