Bilgi Teknolojilerinde Usta

Genel

Program açıklaması

Bilgi Teknolojileri (İngilizce - Tezsiz, Tezsiz) - Program Tanımı

BT lisansüstü programı, dinamik ve modüler yapısıyla, herhangi bir alanda lisans derecesine sahip yeni mezunlara ve henüz BT ile ilgili alanlarda çalışan, ancak akademik olarak güçlendirilmiş bir uzmanlığa sahip bir katma değer kazanmak isteyenlere yüksek kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Program beş farklı BT ile ilgili uzmanlık alanlarında müfredat modülleri sağlar; İş Zekası, Yönetim Bilişim Sistemleri, Ağlar ve Sistem Yönetimi, Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Tabanlı Eğitim Teknolojileri, farklı geçmişlerden gelen öğrencilere, akademik formasyonu yazılım, proje gibi çeşitli çağdaş teknolojik gelişmelerle birleştirme fırsatı bulabilir, ürün geliştirme, BT yönetimi, BT donanım ve yazılım desteği, ağ yönetimi, iş zekası, uzaktan eğitim ve e-öğrenme.

Bilgi Teknolojileri (İngilizce - Tez) - Ders Planı

Kredili Ders Yapısı Diyagramı

Bilgi Teknolojileri (İngilizce - Tezsiz) - Ders Planı

Kredili Ders Yapısı Diyagramı

Bilgi Teknolojileri (İngilizce - Tezsiz) - Program Yapısı

Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans Programı, tezli ve tezsiz seçeneklerle sunulmaktadır. Tez programı 7 ders (21 krediye eşit) ve yüksek lisans tezinden oluşmaktadır. Tezsiz program 10 ders (30 krediye eşit) ve bir projeden oluşmaktadır. Projenin tamamlanması için verilen süre bir dönemdir.

Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans Programı dersleri 14 hafta boyunca Güz ve Bahar dönemlerinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde devam ediyor. Dersler hafta içi 19: 00-20: 00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobi ... Devamını oku

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobility and continues throughout the day. Moreover, it is possible to encounter an event at almost every part of the university. Daha Az
İstanbul , Türkiye Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az