Bilgi teknolojisi master

Genel

Program açıklaması

Bilgi Teknolojileri Yüksek Mühendisi (MIT) programı, bir yazılım mühendisi, sistem yöneticisi, iş analisti ve araştırmacı olarak eşit derecede yetenekli BT uzmanını üretmeyi hedeflemektedir. Yüksek Lisans, lisans üstü öğrencileri sadece yönetici olmak için değil aynı zamanda yöneticiler, üst düzey mühendisler, stratejik planlayıcılar, enformasyon sorumluları, girişimciler ve eğitimciler olmak üzere eğitmekte olduğu için mezunlara BT sektöründe bir avantaj sağlar. Bunu yalnızca, bilgi edinme değil, entelektüel faaliyetlerin geliştirilmesine odaklanan BT eğitimi sağlayarak yapar.

Program, bir sistemin ve bileşenlerin bütünlüğünü ve doğru işlevselliğini koruyan, sistem entegrasyonu, sistem yönetimi, sistem planlama, sistem uygulamaları ve diğer faaliyetlerin endüstriyel uygulaması için lisansüstü öğrenciyi hazırlayan ve etkinleştiren kavram ve teknolojilerin edinilmesini vurgular. Aynı zamanda, iş, eğitim, hükümet de dahil olmak üzere endüstri ile ilgili projeler içerir.

Asya Pasifik Üniversitesi (UA & P), IT uzmanlarına öğrenme ve geliştirme çözümleri sunmak için tercih edilen bir tedarikçi olarak rekabet edebilmek için Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisansı (MIT) derecesine ulaşan bir lisansüstü program sunmaktadır. MIT programı, sadece bilgi ve teknik açıdan değil aynı zamanda gelişmişlik, uyarlanabilirlik ve profesyonellik açısından da mükemmel mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Güçlü teorik temelleri pratik eğitim ve liberal eğitimle birleştiren bir çalışma ve çalışma yaklaşımı ile öğrencileri hızlı tempolu BT endüstrisinin taleplerini karşılamaya hazırlar. MIT mezunları endüstrinin daha da geliştirilmesi için araştırmayı kolaylaştırmak için eleştirel bir zihin sahibi olarak geliştirildi.

MIT programı, bilgi teknolojileri konseptleri, teknikleri ve ilkeleri konusunda bilgili, ileri düzeydeki mezunları ve örgütlerin ve toplumun sorunlarına yönetsel ve üst düzey çözümler sunmak için BT kullanma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kariyer Olanakları

MIT mezunları kariyerlerini kıdemli sistem analistleri, lider yazılım mühendisleri, çözüm mimarları ve proje yöneticileri olarak ilerletebilirler. Bazıları veritabanı sistemlerini ve ağ altyapısını yöneten organizasyonların başında olabilir. Daha iş eğilimli lisansüstü öğrencileri için teknik satış, pazarlama yönetimi ve iş geliştirme alanlarında da kariyer yapıyorlar. Mezunların çoğunluğu yazılım, iş süreci dış kaynak kullanımı, imalat ve telekomünikasyon endüstrilerinde çalışan şirketler için çalışırken, birçoğu kendi yüksek teknoloji donanımlarını kurdu. MIT mezunları ayrıca üniversitelerde öğretim yapabilir ve bilgi teknolojisi alanını zenginleştirmek için ileri araştırmalara katılabilirler. UA & P'nin MIT programı, BT işinde uzmanlar üretmeyi amaçlamaktadır.

KABUL KOŞULLARI (KISA BİR KAHVERENGİ ZENGİNLİKTE TALEP EDİLECEKTİR)

1.. MIT başvuru formu tamamlandı 2. Kayıtların kopyası (aslı) 3. Özgeçmiş (2 × 2 fotoğraf ile) 4. İki adet 2 × 2 resim 5. İki tavsiye mektubu (danışman veya eski profesörlerden)

Son Güncelleme May 2017

Okul Hakkında

The University of Asia and the Pacific (UA&P) is a private, not-for-profit institution of higher learning that offers some of the most outstanding academic programs in Asia. It provides a powerful ... Devamını oku

The University of Asia and the Pacific (UA&P) is a private, not-for-profit institution of higher learning that offers some of the most outstanding academic programs in Asia. It provides a powerful combination of liberal education and professional specialization. The formation of UA&P students is facilitated by an environment conducive to learning, qualified and dedicated teachers, a superior faculty-to-student ratio, and well-maintained facilities. Daha Az