bilgi teknolojisi yönetiminde uluslararası ana

Genel

Program açıklaması

Bilgi Teknolojisi Yönetimi Uluslararası Usta

Bu program İngilizce yeterlilik gerektirir.

Uluslararası Yüksek Lisans BT (IMMIT) programı öğrencileri uluslararası bir ortamda iş kullanıcıları ve Bilgi Teknolojileri uzmanları arasında aracı olarak hareket ve böylece InformationTechnology ve İşletme fonksiyonları arasındaki arayüz "melez" yönetici olmak için hazırlar Yönetimi içinde.

IMMIT uluslararası iş operasyonları ve yönetimini desteklemek için Bilgi Teknolojisi etkin kullanımı için gerekli bütünleştirici beceri ve bilgilerin oluşur.

Organizasyon ve IMMIT Yapısı

IMMIT ünlü Avrupa Kurumları 3 üniversite ortaklar arasında düzenlenen BT yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir iki yıl, entegre Yüksek Lisans programı, bir:

  • Yönetim, Aix-Marseille Üniversitesi (Fransa) bir IAE Aix Enstitüsü
  • Ekonomi Turku Okulu (Finlandiya)
  • Tilburg Üniversitesi, İktisat Fakültesi (Hollanda)

Dersler Fransa, Finlandiya ve Hollanda'da art arda gerçekleşecek:

I - İlk dönem (yıl 1) Fransa'da IAE Aix başlar. Bu dönem VAKFI (Yönetim ve Bilgi Teknolojisi) adamıştır: Uluslararası bağlamda İş ve BT Vakıflar incelemek. Öğrenciler ayrıca iş analizi ve çok kültürlü yetkinlik çalışmaları başlatmak.

II - Sonra kohort ikinci dönem (yıl 1) için Finlandiya'da Ekonomi Turku School gider. Bu dönem InformationTechnology uzmanlık adamıştır. Öğrenciler sistem analisti yeterlilikleri ile ilgili ve araştırma yöntemleri hakkında bilgi çalışmaları başlatmak.

III - Tilburg Üniversitesi, Hollanda İktisat Fakültesi'nde Üçüncü dönem (Yıl 2), Bilgi Teknolojileri entegrasyon sorunları adamıştır.Öğrencilerin ders bu köprü BT ve İş dünyasına konsantre ve analiz becerileri IS geliştirmek için bir kariyer parça seçin.

IV - Dördüncü dönem (yıl 2) Avrupa'nın her yerinde, uluslararası bir işletme şirketi bir staj içerir tez çalışması için ayrılmıştır. Staj ve Yüksek Lisans tezi izni öğrencilerin yeni beceriler uygulamak ve staj atama muhtemelen dayalı bir araştırma ve tez olarak rapor için araştırma becerilerini kullanmak.


Derece Aldı


IMMIT programı tamamlayan öğrenciler üç derece, her bir ortak üniversiteden bir kazandık ki:

  • Yönetim IAE Aix Enstitüsü, Aix-Marseille Üniversitesi: Yüksek Lisans Yönetim ve Bilgi Teknolojisi
  • Ekonomi Turku Okul: Ekonomi ve İşletme Yüksek Lisans
  • Tilburg Üniversitesi: Yüksek Lisans Bilgi Yönetimi

Derece resmi, ilgili ülkeler tarafından tanınan ve uluslararası çeşitli uluslararası akreditasyon (EQUIS, AMBA, AACSB) sayesinde vardır.

Başvuru profilleri ve Kabul

IMMIT gerektirir:

  • Yönetim / Ekonomi / İşletme ve Bilgisayar Bilimleri / Bilgi Sistemi ya bir lisans veya eşdeğeri lisans derecesi (180 ECTS) olan öğrenciler
  • veya bir mühendislik derecesi ile öğrenciler

&nbsp

Bütün dünya gelen öğrenciler IMMIT. Önceki IMMIT kohort 14 farklı ülkeden kadar sayılır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... Devamını oku

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. Daha Az