Bilgi ve iletişim teknolojisinin ustası (gelişmiş)

Genel

8 konum mevcut

Program açıklaması

Bilgi ve İletişim Teknolojisi Yüksek Lisans - Gelişmiş (MICT-İlan) ders BİT disiplin bilgilerini ilerleme isteyen öğrencilere yöneliktir. Bu ders ICT teorileri ve state-of-the-art gelişmelerin bir dizi derinlemesine bilgi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrenci temel ve seçmeli birimlerinin bir sayısına ek olarak, çalışma deneyimi bileşeni ve bir uzmanlık tamamlamak için gerekli olacaktır. Tabii bilgi ve problem çözmede gerekli beceri ve araştırma uygulama ile öğrencilere geliştirmek ve kendilerini yaşam boyu öğrenenler geliştirmek için mesleki ve etik çerçeve içinde bu bilgi ve becerileri uygulamak için fırsat sunmayı hedeflemektedir.

Bilgi ve İletişim Teknolojisi değişimin hızı her birkaç yılda bir kendi bilgilerini güncellemek için herkesi gerektirir. Batı Sydney Üniversitesi dersleri bu farkındayız. Ayrıca biz internet ve web teknolojileri dahil olmak üzere bilgisayar ağları, yaşamın tüm alanlarında oynadığınızı hayati rolüne konsantre. Bu ağ ve web mühendisliği araştırma güçlü yansıtılır.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yüksek Lisans (İleri) bilgisayar uzmanları ve bugünün iyice küreselleşmiş ve ağ ortamında üst kısmındaki bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe çalışmak için son mezunları hazırlar. Tabii bilgi işlem profesyonel yaşam için güçlü bir temel vererek, Web Mühendislik ve Ağ uzmanlık birleştirir.

Sen bilgi ve iletişim teknolojileri gelişmiş konularla etkili bir şekilde başa çıkmak için bilgi, anlayış ve becerileri kazanacaktır.

Kariyer Olanakları

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (Advanced) bir Yüksek Lisans ile büyüyen Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörü içinde farklı akışları için donatılmıştır:

  • Web Mühendisliği stream roller web mühendisi, geliştirici, proje lideri, yöneticisi, e-ticaret uzmanı veya geliştirici, kurumsal uygulama geliştirici veya proje lideri, iş akışı uzmanı veya proje lideri bulunmaktadır.
  • Ağ akışı rolleri ağ uzmanı, proje lideri, yöneticisi, mühendis, yönetici, güvenlik görevlisi / uzmanı, multimedya mühendis / uzman veya mobil sistem geliştiricisi / uzmanı bulunmaktadır.
  • Jenerik akışı roller BT uzmanı, proje yöneticisi, takım lideri, sistemleri yöneticisi, geliştirici, bilişim danışmanı, yazılım geliştirici veya mimar çözümleri içerir.

Kabul

Bu ders için en az kabul şartları vardır

  • herhangi bir disiplin içinde bir lisans yeterlilik
  • Veya
  • BİT Diploma / Bilgisayar / alanları ve beş yıl Bilgi ve becerileri uygulayarak deneyim içerir İletişim Teknolojileri tam zamanlı eşdeğer iş deneyimi IS: Programlama, ağ; veritabanı tasarımı ve geliştirme, sistem analizi ve tasarımı ve proje yönetimi.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Devamını oku

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Daha Az
Sidney , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sidney + 7 Daha fazla Daha az