Western Illinois Üniversitesi'nde bilgisayar bilimi mezunu çalışma, yapay zeka araştırmalarında fakülte ile çalışmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor; mimarisi, veritabanı, grafik, dil, ağ ve sistem tasarımı. Ayrıca, bilgisayar donanım çeşitli ve güncel yazılım en iyi erişmek mümkün olacak.

Bilgisayar bilimlerinde yüksek lisans programı için hedeflerimiz Eğer araştırma ve ticari ortamlarda kariyerlerine devam etmek, ve sizlere dinamik ve hızla değişen disiplin güncel kalmak için becerisi kazandırmak gerekir bilgi sunmak için vardır. Mezunlarımız Doktora başarılı olmuştur programları, endüstriyel araştırma laboratuvarlarında, yazılım ve donanım tasarımı ve şirketlerin çeşitli orta ve üst düzey yönetimde.

Gereksinimler

Bir öğrenci hiçbir iyileştirici bilgisayar bilimleri ders gerektiriyorsa, 33 dönem saat toplam bilgisayar bilimlerinde yüksek lisans için gereklidir. Işletim sistemleri, veri tabanları, yapay zeka, ağları, bilgisayar mimarisi ve bilgisayar grafikleri gerekli temel derslerin 18 saat vardır.

Kalan saat, aynı alanlarda derinlemesine dersleri alarak bir tez yazma ve / veya ticari odaklı projesini tamamlayarak tamamlanır.

Bir bütün kurs seçeneği, ticari bir proje-odaklı seçeneği ve geleneksel araştırma temelli Tezli: WIU Bilgisayar Bilimleri sizin Yüksek Lisans derecesini tamamladıktan üç esnek seçenekler vardır. Her ise projeleri, takım çalışması ve bilgisayar temel bilgi stres ders alacaklardır.

Tez planı

Tez planı kurs 27 saat ve araştırma altı saat gerektirir. Nihai tez resmi bir belge araştırmayı anlatan ve Lisansüstü Çalışmalar Okulu gereklerine uygun olarak hazırlanacaktır olacaktır.

Proje planı

Proje planı kurs 30 saat ve yönetmenliğini çalışma araştırma üç saat gerektirir. Araştırma projesi üzerine bir yazılı final raporu istenmektedir.

Tüm kurs planı

Tüm kurs planı kurs 33 saat gerektirir.

Öğretim

  • In-Devlet: 317,31 $ kredi saat başına - Out-of-Devlet: kredi saat başına 634,62 $
Program dili:
  • Ingilizce

Western Illinois University College of Business and Technology için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
317
-devlet, 634 USD --üzerinden-devlet
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date